Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ismertek magas végzettséggel...

Ismertek magas végzettséggel rendelkező kommandóst?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aki mondjuk RTF-s vagy ZMNE-s diplomája mellett van jogi, mérnöki diplomája, esetleg a szakmáján belül doktori iskolát végzett? :D
2011. nov. 27. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Latasbol a volt Tesz igazgatot vagy mit.

Most talan ezredes es doktor.

Meg ott van Tarjanyi a rendorsegi szakerto, aki irta a Meglatni es megveretni c konyvet.

Tv-ben lehet oket latni.

2011. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Olyat sajnos nem ismerek személyesen, de kommandóst, aki sokra vitte igen. Ilyen például John Rambo, egykori vietnami veterán, aki már elbánt egy egész megyényi rendőrrel, emellett afganisztánban is bizonyított. Hallottam még John Matrix ezredesről, másnéven Arnold Schwarzeneggerről, aki lehet, hogy még Rambo-nál is tapasztaltabb. Sőt ő többre is vitte karrierileg.

De ezt csak viccnek szántam.

2011. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat nélkül komolyan is vettem volna, HAHAHA... Köszönöm, hogy tájékoztattál róla... :D
2011. dec. 13. 21:11
 4/5 anonim válasza:
kommandóst nem ismerünk mivel fedett személy ezért van eltakarva az arca.
2011. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bevetés közben nem ismerheti fel senki őket, viszont civil életben lehet tudni róluk, hogy kommandós... Már ha ismered.
2011. dec. 29. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!