Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kommandósok milyenek magánem...

A kommandósok milyenek magánemberként? Otthon is "kemény legények"?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
...és a humoristák is poénokat mesélnek reggeltől estig.
2012. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tactical ***** válasza:
83%

Gondolom ugyan olyan emberek, mint mindenki más. Csak tudtommal pszichológus-hoz kell járniuk, bár ezt meg is értem.

Tudtommal a símaszkjuk is azért van, hogy a személyiségüket védjék.

2012. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tetro ***** válasza:
87%
Állítólag otthon is hordják a símaszkot. És ha megkívánják az asszonyt, akkor üvölteni kezdenek vele, hogy azonnal feküdjön a földre.
2012. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Amikor hazaérnek akkor pedig természetesen minden alkalommal berúgják/robbantják az ajtót (nem lennék az asztalosuk).
2012. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én simán lennék az asztalosuk, hisz állandó munka lehetőség :D
2012. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Alfred Stokes ***** válasza:
100%
Hali! Ha véletlenül a kertben is kárt tennének hazaérkezéskor, akkor csak megjegyzem, hogy kertépítéssel is foglalkozom! Ja, ha netán a radiátorokat is össze tévesztenék...mondjuk Brad Pitt fegyvereivel...és használhatatlanná kommandóznák őket, semmi gond értek ahhoz is!
2012. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

" Csak tudtommal pszichológus-hoz kell járniuk, bár ezt meg is értem. "


Ja, biztos nagy megterhelésnek vannak kitéve. Két gyúrás között begyűjtenek egy-két uzsorást :D.

2012. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Editte ***** válasza:
83%
Kétlem, hogy véletlenül választanának maguknak ilyen foglalkozást. Valószínűleg a személyiségükből adódóan hasonlóak lehetnek a magánéletben is. Nem nagyon láttam még olyat, hogy valaki ilyen a munkában és teljesen ellentétes otthon. Olyan klasszikus értelemben vett igazi férfi típusok lehetnek, de ez csak tipp!:)
2012. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egy szem normális választ az utolsótól! Ha valakinek van személyes tapasztalata még várom a válaszokat.
2012. febr. 24. 19:23
 10/16 tetro ***** válasza:
26%
aha... olyan típusok lehetnek. van egy nagyon jó barátom. 60 kilós lány. ő itthon a leghúzósabb bevetési egységben kommandós. és amúgy kedves vidám, csak többet nyom ki fekve mint én, és simán fut 20 kilométereket... szóval ez a biztos olyanok ez annyit ér az utolsó válaszadótól, mintha azt mondanám, biztos minden narancs savanyú...
2012. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!