Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kommandósok milyenek magánem...

A kommandósok milyenek magánemberként? Otthon is "kemény legények"?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 13:59
1 2
 11/16 Editte ***** válasza:

Tetro! Mi akadályozott meg abban, hogy ezt már először is leírd? Attól, hogy a kivétel próbára teszi a szabályt, (nem tudom mennyi kommandós lány van általánosan, úgy tippelem 100-ból egy) nem jelenti azt, hogy a többi aki férfi, az nem férfias otthon is, de legyen is az! Elvégre nem azért áll szóba egy nő kommandóssal, mert azt szeretné, hogy egy házimamusszal éljen együtt! Legalábbis egy találó idézet szerint:

" A nők nem szeretik sem a bólogató kiskutyákat, sem az ordítozó majmokat. A nők azt szeretik, ha csendben lépked mellettük a Tigris." Ezzel Én maximálisan egyetértek!:)

2012. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 tetro ***** válasza:
57%
az akadályozott meg, hogy így feltenni egy kérdést nyilvánvalóan több mint naiv butaság. mert nem lehet így általánosítani és halmazként értelmezni embereket. ráadásul egyikünk se ismerheti a "kommandósok" többségét, szóval senkinek sem lehet reprezentatív vagy/és releváns véleménye. olyan ez mintha azt kérdezném, hogy a tesi tanárok a magánéletükben is mind szigorúak? már maga a kérdés is egy kib@szott nagy sztereotípia, amit jól jelez, hogy a jó humorú többség, itt is csak röhögött rajta, és próbálta valami viccel elütni az egészet.
2012. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint Szondi Lipót is naiv buta volt, amikor párhuzamba állított bizonyos személyiségvonásokat bizonyos hivatásokkal... Persze, hogy nem lehet mindent általánosítani, nem vagyok hülye, viszont tényleg léteznek jellemző vonások úgy általában. Nos én erre voltam kíváncsi..
2012. febr. 25. 15:04
 14/16 Editte ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!:)

A kérdéseddel nem volt semmi gond, igenis sokan szeretnék tudni, hogy egy ilyen szakma, milyen embert követel. Nagyon kevés olyan ember van, aki személyesen ismer "kommandóst". Általában ha épeszű, akkor nem reklámozza, hogy Ő az. Ha meg igen, háááát....nem is tudom! Nem véletlenül van rajtuk mindig a csősál, ami a saját védelmüket szolgálja.

Azt már régen megtanultam: ne azt nézd, hogy mit mond, hanem hogy ki mondja!:)

2012. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez az, hogy nem publikus ez a szakma... Nem véletlen tettem fel a kérdést, a sors lehet, hogy összehozott egy ilyen emberrel.. nem tudom mire számítsak..
2012. febr. 25. 21:24
 16/16 tetro ***** válasza:
mire számíts? egy embert nem a szakmája határoz meg. szerinted a nővérek otthon is mind gondoskodóak? az orvosok meg otthon is hidegvérrel fogadnak bármilyen sérülést? az ilyen általánosításnak semmilyen értelme sincs. összehoz egy kommandóssal az élet? ismerd meg, ha sztereotípiákkal közeledsz felé, akkor sosem fogod...
2012. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!