Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tanúként hallgattak ki egy...

Tanúként hallgattak ki egy Verekedés ügyében, amihez semmi közöm nem volt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap kell mennem szembesítésre és biztos ,hogy rám fog mutatni a sértett, mert tudom ,hogy kik verték el és nagyon hasonlítok az egyik gyanúsítottra. Nem vicc tényleg semmit nem csináltam egy 5000- fős rendezvényen leírás alapján vittek be 8- órát töltöttem előállítóban, Mi van , ha szembesítésen engem vél felfedezni az egyébként akkor hullarészeg sértettek. Tudom ,hogy ki volt, de nem fogom feldobni, viszont más miatt sem akarok büntetést kapni. Ha tényleg Ártatlan vagyok, rám húzhatnak valamit 1 hónap eltelte utáni szembesítésnél ,ahol a sértett tök részeg volt??
2012. márc. 1. 13:09
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
A verekedés után 3- órával később, Leírás alapján igazoltattak és bevittek Kihallgatásra. Elmondtam ,hogy semmi közöm nem volt semmilyen verekedéshez, és mégis küldözgetik a leveleket.
2012. márc. 1. 13:12
 2/32 anonim ***** válasza:
56%
Ha bebizonyítod, hogy részeg volt, és nem ismerhet meg, akkor talán van esélyed, de amúgy nem nagyon. Legjobb az lenne, ha feladnád a valódi bűnöst.
2012. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem lehet Barátom. És sokszor segített már rajtam.
2012. márc. 1. 13:17
 4/32 A kérdező kommentje:
És ha őt feldobom 3 évet kap,mert felfüggesztett börtönbüntetése van.
2012. márc. 1. 13:18
 5/32 anonim ***** válasza:
69%
Vacak egy helyzet.De egy jó ügyvéd elkelhet ,mondjuk haverod fizesse ,ha már nem dobod fel... Van más tanú is aki ellened vall? Vannak rajtad külsérelmi nyomok ami egy verekedés alatt keletkezhettek? Neked viszont kell néhány tanú aki alibit biztosít ,hogy egész idő alatt velük voltál és látták ,hogy senkit nem versz meg .Ha egy részeg a sötétben valamit látni vél miközben verik az még kevés egy büntetőügyben.
2012. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Tényleg nem volt közöm az ügyhöz , semmi külsérelmi nyom nincs rajtam. A vicc az, hogy nagyon hasonlít rám a tettes. Köszönöm az empátiát , gondolom más sem nyomná barátját évekre rács mögé ilyen helyzetben.
2012. márc. 1. 13:54
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha a haverom hülye, és verekedésbe keveredik, én nem fogok szívni miatta. Nem azzal segítek neki, ha átvállalom a hülyesége következményeit. Szerinted te ezzel segítesz neki? Legközelebb ki fog helyette ülni?
2012. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
5%

Velem is volt egy hasonló szitu, egy barátomnak odaadtam a kisbuszom, aki részegen kidöntött egy kerítést, rendszám alapján hozzám jöttek ki a rendőrök. Történetesen buli utáni reggel jöttek, nem voltam épp józan, nekem el volt véve a jogsim, és szintén felfüggesztettem volt. Nem akartam a barátomat sem bemártani, mert neki is volt valami ügye, és egy 3-ik vállalta be hogy vezetett, akinek nem volt semmi vaj a füle mögött, de előző nap együtt buliztunk, és hát ő is részeg volt. Bevállalta a vérvételt, meg hogy nem lehetett jogsija 2 évig. Én is pénzbüntetést kaptam, mert olyannak adtam a kocsit akinek soha nem volt jogsija (mármint ő vállalta be), de a pénzbüntetéseket összedobtuk.

A kidöntött kerítést meg újra falaztuk, hogy a bontott téglát honnan, és hogy szereztük az megint egy jó sztori.. :)

Nem nagyon voltak unalmas napjaink akkoriban. :)

2012. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem fogok balhét vinni ,mert nincs bizonyíték. itt az a kérdés ,hogy egy részeg sértett, egy hónap múlva azonosításnál rám mutat, ez állja a helyét bíróságon vagy Paradoxon?
2012. márc. 1. 14:11
 10/32 tetro ***** válasza:

nem, szerintem az kevés, ha csak a sértett ellened vall. ellenben ha tanukat is vonultat fel, akik azt állítják, hogy te verted meg...

ott voltál a verekedés helyszínén egyébként, amikor az történt?

2012. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!