Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van vmi könyv amiből tudnék...

Ci.ara kérdése:

Van vmi könyv amiből tudnék gyakorolni a revan tesztre?

Figyelt kérdés

Amihez mondjuk van megoldás is

előre is köszi :)


2012. márc. 12. 15:18
 1/8 bumbi02 ***** válasza:
100%

Raven tesztre? látod ez jó kérdés, bár ezekre a tesztekre nem érdemes "gyakorolni", hiszen úgy nem lesz pontos az eredmény ha azért érsz el 60ból 60at mert már 10x-re csinálod.. Ha előtte megoldasz 1-2őt az nem fog bezavarni mert nekem első és második Raven tesztem is ugyanannyi lett:)


Kérdésre válaszolva nem tudom hogy van-e ilyen könyv, én nem igazán találtam, egy időben engem is foglalkoztatot:) De pl egy pszichológust kérdezz meg, (akár ismerősök körében) hogy nem tud-e egy ilyen könyvet ajánlani, jobbna ismerik a szakirodalmat mint mi:)

2012. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz rá gyakorolni és nem is kell! Az IQ jelenlegi tudásuk szerint veleszületett.


pszichológus

2012. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké lehetséges h nem tudok rá gyakorolni de még is jó lenne egy két példát megoldani vajon az iskolai pszcihomókus tudna segíteni ebben? Egyedül csak őt ismerem" mint pszichológus
2012. márc. 12. 20:07
 4/8 A kérdező kommentje:
szeretnék rá gyakorolni nem baj ha nem választat az IQ szintemen csak még is :)
2012. márc. 12. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:

A Raven egyébként sem a legjobb teszt... Pl dislexiára hajlamos emberrel nem szabad felvenni.

Különböző ábrákat kell beilleszteni a megfelelő helyre. A pszichológus a suliban nem fogja kiadni a kezéből megoldással együtt.


S mint írtam: semmi értelme. Ha rendőrnek szeretnél menni, a Raven-nél sokkal komolyabb személyiségvizsgáló tesztek alapján fogják eldönteni az alkalmasságit. Értelmi fogyi nem vagy, a Raven meg többet nem tud rólad mondani..

2012. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendőrségen raven tesztet fognak csináltatni meg pieront na mind1 hagyjuk találtam egy pszichológust aki tud nekem segíteni holnap beszélem meg vele a részleteket :)
2012. márc. 13. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
A pieron pedig a figyelmet méri. Valóban baj lehet az IQ-al, mert nem érted, amit mondok.
2012. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

miért?

tudom h a pieron a figyelmességet méri de nekem a raven teszt kell csak mondtam h ezt a kettőt fogják megcsináltatni velem+2-300 kérdés igennel és nemmel történő válaszolása+elbeszélgetés

nem nyitok vitát, mert már nem érdekel pusz

2012. márc. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!