Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan kell viselkedni egy...

Hogyan kell viselkedni egy rendőrségi kihallgatáson?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Fegyelmezetten, és együttműködően. Én már voltam régebben, amikor egy kaller büntetés helyett feljelentett. Ha normálisan viselkedsz, nem hőbörögsz, és konstruktívan állsz a rendőrség munkájához, sokkal egyszerűbben és gyorsabban végzel.
2012. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
És mondj mindig igazat, mert úgyis rájönnek, ha hazudsz, és csak megnehezíted a dolgukat, amíg állandóan járkálnod kell a rendőrségre, és nem tudnak veled mit kezdeni. Amúgy mit tettél?
2012. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én semmit. A kocsimat látták, amint balesetet okoz. Én eközben a kocsmában iszogattam. Aztán a kocsmából vittek el vérvételre. Most azt állítják, hogy én vezettem a kocsit.
2012. márc. 19. 14:37
 4/12 anonim ***** válasza:

A kocsid nem okoz balesetet, hacsaknem emelkedőn álltál meg, és megindul, mert műszaki hibás.


Kinek adtad kölcsön, nevezd meg, majd tovább tudnak lépni és nem téged hívnak be többször. Válaszolj a kérdésekre, mondjál el mindent amit tudsz, adjál elérhetőséget ahhoz, aki vezette. Tehát együttműködően.

2012. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Egyel elvet jegyezz meg: SOHA NE ÍRJ ALÁ SEMMIT AMIT ELÉD TESZNEK!
2012. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Én semmit. A kocsimat látták, amint balesetet okoz. Én eközben a kocsmában iszogattam. Aztán a kocsmából vittek el vérvételre. Most azt állítják, hogy én vezettem a kocsit."


Az bakker elég szar ügy. Remélem vannak tanúid a kocsmában. Én is jártam hasonlóképp, de nekem letagadták, ott sem voltam. Mivel a pultos lány nem akart tanúskodni, akivel bent voltam meg rokona volt ezért ő sem tanúsította, hogy ott voltam, mondván ne akarjam már a Katit belekeverni. De szerencsére sikerült kimásznom belőle.

2012. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kovpet ***** válasza:

"Mivel a pultos lány nem akart tanúskodni"


Ez nem így megy ám. A tanút nem felkérik, hanem berendelik. Ha nem megy, akkor előállítják.

2012. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kihallgatási jegyzőkönyvet alá kell írni, miután elolvastam!
2012. márc. 21. 08:54
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

"A kihallgatási jegyzőkönyvet alá kell írni, miután elolvastam!

"


Minimum 5X olvasd át és gondold végig az írottakat.

2012. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sanyika007 ***** válasza:
Szabálysértésnél, és büncselekménynél, más-más a játékszabály. Ha büncselekménnyel vádolnak,követelj ügyvédet.Ha megvertek, akkor kényszevallatásnak miösül és a ügyésznek jelezd ill a birónak. Ha szabálysértést követtél el, akkor és ez jogos akkor kussolj és fizess. Ha, pedig ez nem igaz és úgy gondolod szivatnak a fakabátok akkor panasszal élhetsz, és a bizonyítékokat kötelesek a bíroságon bemutatni
2012. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!