Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érettségizett 27 éves férfi...

Érettségizett 27 éves férfi vagyok. Rendőr szeretnék lenni. Mit kell tennem? Milyen iskolát kell elvégezni és mennyi idős?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Jelentkezz rendőr szakközépbe. 2 év.

Egyébként asszem pont most, március körül volt, hogy érettségizetteket kerestek rendőri beosztásra. Kiképzés után egyből meg is kapták a kinevezésüket. Leginkább a déli megyékben (bács, csongrád, békés) kerestek és "határőrnek". De sok üres hely volt.

2012. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lakhelyed szerinti legközelebbi kapitányságra bemész és ott mindent elmond a személyzetis...
2012. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ci.ara ***** válasza:
0nem akarok hülyeséget mondani de sztem már lekéstél róla idén mert febr 15ig kellett a jelentkezést leadni !
2012. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

már csak jövöre tudsz menni!!!

vagy fő suli vagy rendészeti szaközépre !!!! adyligetre miskolc szeged meg körmend!!! itt 2 éves nappali képzés van!

Or

2012. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

már csak jövöre tudsz menni!!!

vagy fő suli vagy rendészeti szaközépre !!!! adyligetre miskolc szeged meg körmend!!! itt 2 éves nappali képzés van!

Orvosi vizsgálat van + pszio és a suliban erőnlét+müveltség!

ha érdekel bövebben irj !!!

2012. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak Rendészeti Szakközépbe jelentkezhetsz már, mivel ott 35 éves korig lehet jelentkezni, Rendőrtiszti Főiskolára a felvételi korhatár 25 év.
2012. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ci.ara ***** válasza:

komolyan 25év

egy kérdés mi van akkor ha én elvgézem elég jó eredménnyel a szakközép sulit utána ugye van két év amit le kell szolgálni akkor már nem is jelentkezhetek ? :O mert kicsúszok az időből? mert kb 24-25körül lennék

2012. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Menjél be a BRFK.Teve u.-i épületébe. Indulnak úgynevezett "toborzó" tanfolyamok. Fél év után kineveznek és közben elvégzed az iskolát. Ez a legújjabb most. Úgy tudom épp most fog indulni egy tanfolyam.
2012. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Szerintem meg épeszű normális magyar ember nem akar rendőrnek menni. 0 megbecsülés, szar fizetés. Ha sima lótifuti járőrnek mész, akkor a rendőrségen belül te is csak egy utolsó csicska leszel. Betesznek egy trafipax mögé, vagy kiraknak az út szélére, hogy baszogasd az autósokat. Ha erre vágysz, csak gratulálni tudok!
2012. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez egy építő jellegű hozzászólás volt. Te nagyon belelátsz a rendőrség munkájába úgy látom. Kíváncsi vagyok a Te foglalkozásodra,valamint az ott elvégzett munkád színvonalára!
2012. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!