Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Férfiak, koccanáskor, ha...

Férfiak, koccanáskor, ha rendőri intézkedés van tőletek is kérdeztek hasonlókat? Egy nő azt állítja, ha férfi lett volna akkor szinte biztos nem kérdeztek volna ilyeneket:

Figyelt kérdés

"milyen sofőrnek tartom magam? mióta vezetem ezt az autót? milyen állapotban vagyok, nem vagyok-e túl fáradt? mennyit vezettem az eset előtt, milyen messziről jövök? ismerem-e az útvonalat, tudom-e, hol vagyok? tudom-e, ki jött nekem, mert ha ismerném az elkövetőt, fennállna a lehetősége annak, hogy csak bosszúból akarom bajba keverni... ismerem-e a tanúkat? "

a kérdéseket idéztem, azért vannak egyes szám első személyben.


2010. nov. 15. 13:02
 1/5 komasa ***** válasza:
100%
Tőlem nem kérdeztek semmit csak dokumentálták az eseményeket, és sok szeretettel átnyújtottak nekem egy csekket.
2010. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem ezek a kérdések nem nem-függőek, bárkinek felteheti őket a hatóság, ha indokolt.
2010. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsőnek:

ő állt egy dugóban, a mögötte levő megunta a várakozást, és kihajtott a sorból a buszsávba, és akkor koccant le.


másodiknak.

szerintem se nem függő, de azt állítja az illető, hogy vele csak amiatt voltak olyanok, mert nő.

itt írja le: [link]

2010. nov. 15. 15:22
 4/5 doboszoli ***** válasza:
Még a bugyid színét, és fazonját is megtudakolhatják.DD)
2010. nov. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sőt ha szerencséd van meg is nézik közelebbről:P
2010. dec. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!