Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 1,5 hónapja megcsinaltattam...

1,5 hónapja megcsinaltattam az orvosi látleletet, ha most mennek csak be a rendőrségre hogy megtegyem a feljelentést, nem -e csúsztam ki az időből?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
De igen, Én úgy tudom, egy hónapig van lehetőséged feljelentést tenni.
2008. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a rendőrség el se kezdi a nyomozást mert a bizonyíték (orvosi látlelet) elévült?
2008. ápr. 23. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

hát szerintem menj be a rendőrségre, hátha felveszik. Ha bűncselekmény történt, akkor kötlességük cselekedni. ha nem tesznek semmit, polgári peres úton bámikor elindulhatsz..

nekem amikor kutyatámadásos esetem volt, másnap mentünk a rendőrségre, mert aznap egész nap a kórházba jártunk ki be... hosszú történet.

És a rendőrségen azzal kezdték, hogy "hogyhogy csak most jövünk, ha tegnap történt az eset?"

persze az egy nap késés azzal indokolható volt, hogy aznap még ömlött a lábamból a vér.

sok sikert.

2008. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Valószínű ,hogy nem fognak foglalkozni vele ,mert a tanuk állításai nem lesznek elegek (1,5 hónap után) bizonyíték is kell,kézzelfogható.Szóval bizonyíték hiányába valószínű lezárják az ügyet és kész....
2008. ápr. 25. 10:39
 5/6 anonim válasza:
Am mitörtént? Semmi közöm hozzá,csak érdekel. Ha nem irod le,megértem.
2008. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egy hónapos határidő, csak a magánindítvány előterjesztésének határideje, tehát csak a magánindítványra üldözendő bűncselekményeknél érvényes.

A hivatalból üldözendő bűncselekményeknél a bűncselekmény elévüléséig ( több év ) meginditható az eljárás.

2008. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!