Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire számítsak arra hogy...

Jancsika19 kérdése:

Mire számítsak arra hogy rendőrségen feljelentettem gépkocsioktatómat? Elvitte a pénzt de nem vitt vizsgázni ezért vissza kértem a pénzt de nem adta vissza. Amúgy már 2 hónapja már megvan jogsim, de pénzem még nincs meg tőle.

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kifogják vizsgálni az ügyet, de ha nincs szemtanú a dolognak ami tuti biztos és feljelentés előtt nem beszéltél az iskola igazgatóval aki ugye az oktatód főnöke akkor ne sok jóra számíts. Tőlem is nyúlt le pénzt az oktatóm plusz 2 órát fizettem be hogy tudjak még gyakorolni de persze mondta hogy most nem jó meg nem jó igaz átmentem a vizsgán de nekem is lógott a pénzel majd beszéltem a főnökével a dologról ő meg teljesen fel volt háborodva hogy ezt mire föl, mert ugye neki erről számlát kellett volna adnia meg minden, aztán nem jelentettem fel visszakaptam a pénzt nagy nehezen.
2012. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha a rendőrségre mész semmi nem fog történni, ha eltöröd a kezét azonnal vissza adja,ez tapasztalat!
2012. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!