Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tanuidézés esetén milyen...

Tanuidézés esetén milyen személyes adatokat tüntetnek fel a levélben?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy boríték nélküli levelet, 2 nappal a kihallgatás előtt (ami vasárnapra esett), tárgymegnevezés nélkül. Gyanús a dolog, fura, hogy a személyes adatoknál születési hely és anyja neve nem szerepel, ez pedig a beazonosításhoz szükséges lenne.

2012. máj. 28. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sürgös, elöfordul, hogy személyesen, nem postai uton probaljak kezbesiteni.Az hogy milyen adataidat irja ra, az az eloadon mulik, bar lezart boritekban kellett volna ott hagynia..Hivd fel, ha van telefonszam, menezheted a ci,re keresve hogy rendorsegi objektum van-e a cimen.Ha ala van irva, le van pecsetelve, nem valoszinu hogy kamu.
2012. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen muszáj feltüntetniük a személyes adataidat, elég egy név és cím. Nálunk az a szokás, hogy boríték nélkül átadja a rendőr az állampolgárnak, majd a tértivevényt aláíratja.

Ettől független lehet, hogy Csajákaröcsögén csak bedobják a postaládába, nem tudom. Mindenesetre azt mondom, hogy poénból valaki miért készítene ilyen papírt? Menj be az adott időpontba a rendőrségre, mert ha nem teszed, akkor bevisznek ők, és az kellemetlen.

2012. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előttem leírtak mindent, de ezek szerint nem mentetek be???

Az ciki!

2012. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kitől kaptátok?
2012. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos, a helyzet az, hogy nincs semmi ügy, ami miatt behívnának, a kihallgatás Pünkösd vasárnapra esett volna, péntek délután még nem volt benn a postaládában a levél, hétfőn vettük észre. Nem Isten háta mögött lakunk, hanem megyeszékhelyen.

Persze, én is azt kérdem, hogy miért szórakozna valaki ilyennel, de ahogy rákerestem többen is kaptak ilyen tárgy nélküli, semmilyen idézést, ezért lett gyanús.

2012. máj. 30. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!