Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha ellenem épp szabálysértési...

Ha ellenem épp szabálysértési eljárás folyik és igazoltat egy rendőr az utcán akkor neki bemondják rádión, hogy ellenem épp eljárás van?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mlyen eljárás? A jogsid nem vették el? Vagy gyalogos vagy? Írd már az esetet valamennyire!
2012. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kábítószer használat miatt tulajdonképpen illetve lopási kísérlet miatt folyik ellenem eljárás. nem loptam el végül is semmit sosem kábítóztam. annyi a lényeg hogy szórakóhelyen voltam kb nem is emlékszek semmire csak hogy visznek el a rendőrők valahonnan azt sem tudtam hogy mi van.csináltak velem egy drogtetsztet és kiderült hogy thc van a vizeletemben meg valami motort tologattam egy helyről ahova nem is tudom hogy kerültem meg azt sem hogy hogy volt thc a véremben és emiatt van most eljárás ellenem.elvileg azt mondta a nyomozó hogy lopási kísérletből ugye nem lesz semmi bajom mert nem loptam el tulajdonképpen, viszont az a kérdés hogy, hogyan került thc a vizeletemben ami rejtély számomra is.ez volt kb 3 hete azóta semmi hír az ügyről.esetleg valakinek valami tipp hogy mi lesz ebből az ügyből? ja meg voltak nálunk kint házkutatáson és nyilván semmiféle drogot nem találtak nálunk.elmúltam 18 éves már egyébként
2012. máj. 30. 15:15
 3/3 anonim válasza:

Érdekes egy eset, velem is hasonló történt. Én házibuliban voltam, agyonra berúgtam, nem emlékszem semmire, csak amit meséltek a többiek, hajnal 3 körül a hangos zene miatt kijöttek a rendőrök, és lefújták a bulit magyarán, Én kinn feküdtem az utcaajtóban eszméletlenül, kihívták a mentőket, alkoholmérgezés, plusz thc. Fogalmam sincs hogy került belém, soha nem drogoztam. Mivel akkor már bőven elmúltam 18, le akartak csukni kábítószer használatért(!)

Szerencsére kifogtam egy jó ügyvédet, így a bíróságon nem ítéltek el, mivel nem voltam beszámítható állapotban, házkutatáson nem találtak semmit, és priuszom sincs. Legyen neked is szerencséd!

2012. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!