Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetett volna ez az "akció"...

Lehetett volna ez az "akció" sikeres?

Figyelt kérdés

Pakolás közben a város kellős közepén fényes nappal a sofőr jelenlétében beülök a vezetőfülkébe, és ellopom a teherautóját, majd menekülés címén legázolom, aki és ami az utamba kerül. Azt szeretném tudni, mi jár egy ilyen ember fejében? Miben bízik? Meg lehet ezt így úszni úgy, hogy közben a lopott szerzeményt is megtarthassa?


[link]



2012. jún. 5. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Minden lehetséges.

Ha nagyon precíz szervezett profi bűnözésről van szó akkor lehetséges.A pénz nagy úr és egy piszkosul gazdag ember a markában tarthatja az egész rendőrséget.100 ezer ebbe a zsebbe 50 ezer abba a zsebbe.És a "rendőrbácsi" véletlen félrenéz amikor ez történik.Vagy a rendőr főnököt kenik meg és úgy intézi az egészet hogy ne tudják elkapni.

2012. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán naiv vagyok, de ott még talán nem tartunk, hogy a nyílt utcán legázolok, megsebesítek, netán megölök több embert, összetörök több kocsit, és akkor a rendőr félrenéz. Bár ezen se lepődnék már annyira meg...
2012. jún. 5. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a kommentedben azt hogy itt most mit is úszna meg és mit is tarthatna meg??

Lopott, gázolt, elkapták...

Nekem nem úgy tűnik hogy ezt meg tudná úszni, pláne nem úgy hogy még az agyontörött járművet is végén ő vinné haza...


És ugyan miért úszná meg??

Aki így lop az nem gazdag és nem profi!!!!!!!

Innentől kinek is tudna annyit fizetni hogy hallgasson és elkenjen mindent??

Mert ugye ha százmilliói vannak a bankban akkor miért csinálta volna?

Nah jó, lehetne ezt tovább ragozni de a kérdés is iszonyú furcsa így kár...

2012. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem furcsa a kérdés, nem is értem, hogy lehet ennyire félreérteni. Gondolom, aki ezt elkövette, nem volt bolond, tehát a siker reményében ment neki. Ezért kérdezem, hogy lehetett volna-e sikeres, és hogy miben reménykedhetett az elkövető. Azt én is tudom, hogy most nem volt sikeres. Egyébként nem egyedi eset, időnként lehet olvasni ilyenekről.
2012. jún. 5. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek általában utólag bevallják, hogy utolsó elkeseredésükben csinálták, és valószínűleg nem voltak teljesen maguknál az "akció" során. És a nagy része szánja bánja bűneit.


Most őszintén, szerinted egy ilyen lehet sikeres? Nyílt utcán, pláne Pesten, ahol minden be van kamerázva. Ilyent csak egy nemnormális csinál.

2012. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alkalom szüli a tolvajt. Azt hitte hirtelen, hogy soha vissza nem térő alkalom, elköti, majd rájött arra, hogy ezért akár be is zárhatják.Menekülőre fogta, majd egyre mélyebbre merült a dologban, már úgy érezte nincs vissza út, tovább menekült, már nem volt mit vesztenie...Lehet egy kis kábszer v. alkohol, esetleg mindkettő szerepet játszhatott. De ez csak az én tippem.


Nem lehet, előbb-utóbb mind elvérzik...

2012. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!