Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Marian Cozma gyilkosainak a...

Marian Cozma gyilkosainak a vagyonosodási vizsgálatát egyáltalán nem csinálta meg az APEH?

Figyelt kérdés

"A védelmi pénzek szedését mint lehetőséget az ügyészség kizárta."


Akkor honnan van ennyi pénzük (BMW, Audio, drága ruhák stb)? Ha valaki tudja, írja meg légyszi, én nem találok semmit, csak hogy elindult 2009-ben a vagyonosodási vizsgálat, de azóta semmit nem írtak róla, hogy mivel kerestek ennyit pénzt.


2012. jún. 9. 18:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
-o
2012. jún. 9. 18:47
 2/13 anonim ***** válasza:

bodzaszedésből egyértelműen


ez is a bodzából van:


[link]

2012. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ezt állapította meg az APEH a vagyonosodási vizsgálat során?
2012. jún. 9. 19:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezek a tet...ek halmozottan hátrányosak.Ezeket kell támogatni.
2012. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akinek ilyen kocsija van, kizárt, hogy segélyt igényel.


De engem az érdekelne, hogy az APEH és a rendőrség miért nem nyomoz ilyen ügyekben, mikor egyértelmű a bűncselekmény? Pénzt kapnak érte, hogy ne nyomozzanak?

2012. jún. 9. 19:53
 6/13 anonim ***** válasza:

"De engem az érdekelne, hogy az APEH és a rendőrség miért nem nyomoz ilyen ügyekben"



Mert cigányokról van szó.

2012. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy ez nem igényel segélyt,arra ne vegyél mérget!
2012. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Akinek ilyen kocsija van, kizárt, hogy segélyt igényel."


Jahh, az hihetőbb hogy egésznap kapál érte, mi? xD

2012. jún. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ti sem gondoljátok komolyan, hogy a havi 20ezer forintos segélyből vesznek egyes emberek BMW-t + több száz ezer ft-os ruhákat. Havi 20ezer ft ennivalóra sem elég. Aki nem dolgozik (és nem örökölt a hipergazdag szüleitől egy rakás pénzt), de ilyen kocsija van, az tök egyértelműen bűnöző. És én kezdem azt hinni, hogy bűnözők tartják el a magyar rendőrséget és az APEH-et, más okot nem látok, hogy miért nem nyomoznak az ilyen irreális vagyonosodások után. Egyszerűen nonszensz, hogy azok után, hogy mekkora vagyont találtak a Cozma gyilkosoknál, nem nyomoznak utána, hogy honnan szerezték a pénzt! Akkor mégis mi után nyomoz az APEH, ha nem ilyenek után? Ha bűnözésből, akkor le kellene foglalni a pénzüket és betenni az államkasszába, nem?
2012. jún. 10. 09:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell nyomozni tudják ők azt ne félj.Szerinted a nemzetbiztonság nem figyeli őket?Szerintem sok évre visszamenőleg pontos napló van róluk,még a Cozma ügy elöttről.

Az már jó kérdés hogy miért nem lépnek fel ellenük?Miért érdekük nekik védeni őket?

2012. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!