Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr elveszi a jogosítvány...

A rendőr elveszi a jogosítványom, ha biciklivel ittason megyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Elveheti.
2012. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a zsaru bármit elkér, te köteles vagy odaadni neki, szerinted ha el is titkolod h van jogsid, nem kiderül?
2012. júl. 11. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jaja, nem kérdi van e jogsid, személyi kell legyen nálad, max még lakcím. Utólag meg nem piszkálják a jogsid. Ha kérdi muszáj tudnod részegen van e?
2012. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na erre voltam kíváncsi utolsó, hogy a rendszerben vagy valahol utólag utánanéz-e h van-e jogsim.

Köszi!!


Büntetésre mennyire számíthatok egyébként?

2012. júl. 11. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Na erre voltam kíváncsi utolsó, hogy a rendszerben vagy valahol utólag utánanéz-e h van-e jogsim. "


Baxnak rá. Inkább reménykednek, hogy azzal is elkapnak részegen, mert az biztos drágább tétel. Ha nem helyszíni a bírság, akkor elvileg 30000-től indul.

2012. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg megnézi mindenképp. De egyszerűbb személyit vinned, ha van.
2012. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként a zsaru bármit elkér, te köteles vagy odaadni neki,"


Akkor jogtalanul jártam el mikor kérte a pálinkás üveget és megtagadtam?

2012. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha biciklivel mész, mi köze a rendőrnek ahhoz, hogy van-e mondjuk E kategóriás, vagy nehézgépkezelőid, esetleg pilótavizsgád?"


Semmi, mi lenne?

2012. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem veszi el sohasem, előéleti pont sem jár érte, csak ha autóval mennél ittasan.

Helyszín bírságolni nem lehet, objektív felelősség keretében, közigazgatási feljelentést tesznek.

0.5mg/l légalkohol vagy 0.8mg/l véralkohol alatt fix 30.000Ft, elég a kézi digitális alkoholteszter

0.5mg/l légalkohol vagy 0.8mg/l véralkohol felett fix 60.000Ft bírság, és ekkor elő is állítanak vérvételre, vagy hitelesített véralkoholmérő berendezés mintavételezésre.

A vérvétel 13800 Forintba kerül nálunk, melyet külön kiszámláznak.

Mindkét esetben 15 nap áll rendelkezésedre, hogy postai úton befizesd a büntetést.

2012. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!