Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Titeket meglep, hogy hiperpigm...

Titeket meglep, hogy hiperpigmentált Bándy Kata gyilkosa?

Figyelt kérdés

[link]

Egyszerűen undorító. Sajnos volt "szerencsém" efajta támadáshoz, egyetlen szerencsém az volt, hogy egy jóbarátomat vártam, aki lement egy nyílvános mosdóba.

Szerintetek mennyit kap?


2012. júl. 17. 06:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Integrálódjon a betonba.
2012. júl. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
79%
Ha én lennék a kormány vissza hoznám a halálbüntetést. Remélem élete végéig börtönbe marad. Nem vagyok faj gyülőlő, de amit tett arra nincs bocsánat és semmi.
2012. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Tudjátok csak az a baj,hogy 20-30 év múlva már megint kint lesz közöttünk...

Nem hinszek abban,hogy ez az emberféle valamikor is megváltozna...Sztem még rosszabb lesz,főleg ha odabent megkapja a magáét...Agressziót szül nála csak,nem?

Fel sem tom fgoni,hogy hogy jut eszébe ilyen tett valakinek...

2012. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Meglep? Nem, de az sem lepne meg ha nem az lenne.

Mennyit kap? Felmentik, eljárási hibára hivatkozva, mert bebizonyosodik rasszista a bíró.

Mit érdemelne? Halálbüntetést? Ugyan. Élete végéig kínoznám testileg és lelkileg; nemre, fajra és vallási hovatartozásra függetlenül. Az ilyen ember azt érdemli.


Kata, remélem békére találsz... :"(

2012. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
ÉLetfogytigot kap. Az új szabályozás értelmében, mivel ez már a 3. ilyen esete, a bírónak nincs mérlegelési joga. Tényleges életfogytig jár, és nem lehet felezni, meg korábban kiengedni meg ilyen hülyeségek. Szóval a börtönben fog megrohadni. De szerintem minden nap meg kéne kínozni odabent.
2012. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó legyen igazad és ott rohadjon meg...inkább fizetem a tartást,csak ne közénk jöjjön...
2012. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Igen, mivel nincs halálbüntetés , élete végéig etetve lesz, tv-zhet, fűtve lesz rá, stb. Mindezt a mi adóinkból. Kérdem én, miért kell egy ilyen embert életben tartani???

Nah, nagy kib@szás vele, jobb élete lesz a rohadt beintergált bodzaszedőnek bent, mint kint volt. :/


Nyugodj békében Kata.

2012. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Tudjátok mit szeretnék? Szereljenek veb-kamerát a cellájába, hogy 20-30 évig nézhetném ennek a féregnek a szenvedéseit. Mert nagyon remélem, hogy megfingatják odabent.


Isten nyugosztaljon Kata.

2012. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 gr. Shadow ***** válasza:
28%

Nem mintha különösebben cigópárti lennék, de jelen esetben nem hiszem hogy ő követte volna el.

Van néhány furcsa körülmény:

1. Pont tudja egy putris hogy hol nem látja a kamera

2. Pont akkor kerül elő a holttest amikorra sintér sanya megmondja.

3. 200 ember keresi kutyákkal, de nem találják, aztán meg csak úgy bele botlik valaki....

4. Azt mondja a cigó hogy ő volt, ő viszi el a balhét,.... aha... pont erről híresek....


Lehet hogy inkább valami olyat hallott valamelyik süntől a lelki szeánszon amit nem kellett volna, azután don sintér leküldött pár tekdroidot hogy oldanák meg a gondot...

Azután megalkudtak a cigóval hogy: "elvállalod a dolgot, kapsz 10 millát és a tárgyalás után kimehetsz a hátsó ajtón, mi meg sose találunk meg..."

2012. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

"ÉLetfogytigot kap. Az új szabályozás értelmében, mivel ez már a 3. ilyen esete, a bírónak nincs mérlegelési joga."


Ez kétszer sem biztos. Ugyanis akkor jár életfogytiglan ha harmadik erőszakos(!) bűncselekménye volt. Két autófeltörés és egy gyilkosság még nem tartozik ebbe. (Nem tudom miért ült korábban, de ha "csak" lopás, betörés akkor nem vonatkozik rá a háromcsapás.) Amúgy pedig azt amit én adnák neki azt sajnos 90 óta már nem kaphatja.


Egyébként nem lep meg, hogy cigány volt a csávó. (Valahogy ritkán hallok olyat, hogy szőke, kék szemű, több diplomás csávó megöl egy cigány csajt azért mert az nem akart szexelni vele. Hogy miért van ez nem értem. Ki érti?)

2012. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!