Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek az igazat adták...

Szerintetek az igazat adták elő tegnap a rendőrök a Bándy Kata gyilkossággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha valóban így történt, ahogyan a rendőrség tegnap elmondta, akkor nagyon sok mindent nem értek. Ha már a lakása előtt volt a lány, miért nem ment be, és ha már elindult másfelé, több száz méteren keresztül, miért nem kért segítséget pld. telefonon, vagy miért nem kiabált? Ti tudtok erre épeszű magyarázatot?
2012. júl. 22. 13:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megértem a lányt, én is lehet azt választottam volna, hogy elmegyek a háztól, mert jobbnak tűnt volna, hátha van valaki az utcán, akihez oda futhatok. Kicsit zavarosak az információk, hogy 2 DNS-t találtak rajta stb., de lehet a média kavarta a dolgokat.
2012. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, nem mindegy, hogy két ember DNS-ét találták meg, vagy két DNS mintát rögzítettek, de ugyanattól az embertől. Másrészről, mivel nem tudjuk, pontosan milyen szituáció zajlott le az elkövetéskor az elkövető és a sértett között, nem biztos, hogy kizárólag abból kellene kiindulni, hogy logikus és racionális viselkedést feltételezünk a sértett részéről. Mert az ember nem mindig viselkedik logikusan és racionálisan.
2012. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második válaszoló, igazad van, nagyon szépen megfogalmaztad!

2012. júl. 22. 14:23
 4/19 anonim ***** válasza:

Én nagyon meglepődtem,amikor azt mondták,hogy a lány már a ház elött járt.Na,innentől nem értem.Valahogy nem logikus,hogy ahelyett,hogy elkezdene kiabálni,esetleg a telefonjáról hívni valakit,eltávolodik a lakástól messzire nyomában egy elmebeteg részeg zaklatóval.

Többek közt azt sem értem,hogy állítólag volt szemtanú aki látta,hogy egy fiatalember egy nőt cibál, taszigál.Ez azt jelenti,hogy nem kiabált segítségért,és egyáltalán semmiféle segítséget nem kért volna?Ő egyszál magában csendben birkózott egy idegen,éppen őt megerőszakolni akaró férfivel??Hát én nem tudom, ez az egész olyan zavaros.nem lepődnék meg,hogy ha merőben más lenne az igaz történet.

2012. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen zavaros a hivatalos magyarázat. Pár napja még a társait keresték, majd most kiderül, hogy egyedül volt. Az m1 híradó alapján nagyon úgy néz ki, hogy ki is akarják mosni és enyhébb vádak lesznek ellene.

Azt mondta, hogy egyedül követte el és nem fog másra vallani, a poligráfos vizsgálat folytonos emlegetése is arra utalnak, hogy itt valami nem stimmel. Van az az állítólagos tanú, a két autó, egy pirossal jártak vasazni, de van egy fekete is, ezekről már nem beszélnek. Hogy hogyan találtak rá Bóly mellett, erről sem. Szóval vannak gyanús körülmények.

2012. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bennem is rengeteg kérdés, és kétely van.
2012. júl. 22. 19:53
 7/19 anonim ***** válasza:

Megint csak "nem mindegy". Nem mindegy, hogy a társait keresték, mert tudták, hogy többen voltak, vagy lehetséges elkövető társakat kerestek. Előbbi tényközlés, amihez bizonyíték kell, utóbbi egy verzió, amely a nyomozás egyik alaptétel, az úgynevezett verziókban való gondolkodás. Vagyis ha több elkövetőről beszélnek az egyik nap, a másik nap már nem, az nem feltétlen azt jelenti, hogy elkezdtek félrebeszélni, hanem azt, hogy verzióként vették számba azt is, hogy egyedül követte el, meg azt is, hogy nem. Mivel gondolom ők is hozzájutottak ahhoz az információhoz, hogy nem egyedül érkezett Pécsre, ez alapot adhatott a több elkövetős verzió felvázolására.

Ami az állítólagos tanút illeti, én csak egy fültanúról tudok, aki annyit hallott, hogy becsapnak egy kocsiajtót, ebből jött a feltételezés, hogy autóba tuszkolták. De lehet, ez is csak a média kitalációja. Szóval, amíg média van, addig lesz sz*rkeverés is, a rendőrség meg már hiába mond bármit is.

2012. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem,nem.Konkrétan azt mondták,hogy ezt a bűncselekményt az elkövető egyedül nem követhette el.Valami olyasmire hivatkoztak,hogy egy tiltakozó,védekező, kapálódzó embert nem lehet egyedül száz métereken át vonszolni,a lebukás hatalmas veszélye nélkül.Tehát kellett valakinek segítenie,vagy cipelni,vagy kényszeríteni gyalogosan tovább.
2012. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondták, és ezt a rendőrök mondták, nem a sajtó. Azt mondták, hogy biztos hogy nem egyedül volt, mert lehetetlen, hogy egyedül elcipelte a helyszínre, mert egy ellenkező nőt nem tudott volna odavinni, képtelenség. Most meg már teljesen biztosra kijelentették hogy igenis egyedül volt, gyalogosan. Hihetetlen, hogy most meg teljesen az ellentetjét állítják.
2012. júl. 22. 22:44
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
P. László elfogása, kihallgatása után még keresték a társait, aztán szombatra lezárták az egészet. Ha a gyanúsított elfogása előtt, vagy közvetlenül utána kizárják, hogy több elkövető lett volna, akkor hihető lenne. De napokkal utána nem az.
2012. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!