Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egyedül kell éjjel hazamenn...

Ha egyedül kell éjjel hazamennem (L21), mennyire lehet befolyásoló tényező az áldozattá válás szempontjából, hogy magassarkú, kopogós cipőben vagyok?

Figyelt kérdés
Vigyek magammal váltó sportcipőt, amiben hazamegyek, vagy teljesen mindegy, ezen nem múlhat?
2012. aug. 4. 00:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél gázspray, vagy hasonlót, az jobban meg védd!!!!!

A legjobb a fegyver, de hát az ugye, nem lehet használni.

Vihetsz cipőt, de kell egy jó spray ami csípi a szemet.

2012. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nyilván feltünő,nőies,vonzó.talán sportcipőben nem figyelnek fel annyira ,de ha ennyire parázol tényleg szerezz be egy gázsprayt vagy egy sokkolót
2012. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
magassarkúban szaladni is nehéz lesz..
2012. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg egy fiút is,hogy hazakísérjen!
2012. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
bár én nem vagyok sorozatgyilkos, de sztem tök mind1, hogy magassarkú vagy nem. Futni úgyse tudsz, mert egy gyilkos valszeg nem az utca végéről ordibálva fog feléd rohanni.
2012. aug. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
50% Vagy te leszel spontán az áldozat, vagy nem. Attól független azért nem éled az életed rettegésben ugye!?
2012. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
vigyél nem kopogós cipőt
2012. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyilván befolyásolja, kopogós cipőben egyrészt nehezebb futni, másrészt felhívhatja rád a figyelmet. Nem mellesleg a magassarkúk kiemelik a feneket, így provokatív kinézeted miatt növelheti a veszélyhelyzetet. Úgyhogy összességében tényleg nem ajánlott magassarkúban hazakeveredni éjjel.
2012. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem élem az életemet rettegésben, vagyis eddig nem éltem, de mostanában egyre jobban félek...


Az meg, hogy kísérjen haza egy fiú, meddő ötlet, mostanában elég sokszor kell majd éjszaka hazajönnöm munkából is.

2012. aug. 4. 08:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a futás miatt lehet gond a magassarkú, nem hiszem, hogy pont a cipő miatt szemelne ki valaki. Én pl. magassarkúban sétánál egyszerűen nem vagyok képes többre, néhány hete a metróhoz futottam volna egy magassarkú szandálban, hogy még elérjem, de szó szerint kicsúsztam a kanyarban a mozgólépcső után... mázli, hogy utolsó metró volt, így nem nagyon látta senki, viszont mehettem éjszakaival... Igaz, magassarkú és magassarkú között is van különbség, a csizmámban ilyen nem történt volna, annak csak 4 cm sarka van kb. (ez a szandál 9 centis), és recés a talpa.
2012. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!