Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Magyar Rendőrségről, rendőrökről?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 15:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Eddig leginkább pozitív tapasztalataim voltak velük. Ha rendesen áll az ember hozzájuk, akkor nagyon rendesek tudnak lenni, illetve telefonhívásra egyből jöttek, pedig csak „egy gyanúsan az árnyékban parkoló autóhoz” hívtuk ki őket. Egyedüli negatívnak nevezhető tapasztalatom akkor volt, amikor egyszer kiraboltak éjjel (kár kb. 15e forint, nagyon nem vert a földhöz), személyleírást nem tudtam adni a sötét miatt, nem is akartam foglalkozni a dologgal (a szülők mondták, hogy legyen nyoma), és ők ezt lopásnak tűntették fel, illetve 10e forint alatti kárnak, így nem a rendőrséghez, hanem az önkormányzathoz került az ügy – később ez kibukott, és visszapasszolták a rendőrségnek.
2012. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Változó, hol jó, hol rossz. Néha találkozom egészen intelligens, kedves, segítőkész rendőrrel, máskor meg minden ok nélkül belém kötöttek, gúnyolódtak velem, vagy elvették a pénzemet. Jelenleg furcsa helyzetben van a rendőrség. A 2006-os zavargások óta üldözéseknek van kitéve, elbizonytalanodott, nem tudja, hogy felléphet-e keményen vagy sem, inkább kerüli a konfliktusokat. A politika fordulataival meg nem hiszem, hogy lépést tud tartani. Tekintélyét megtépázták, vezetőit leváltogatják, sok a korrupciós eset, nem tett jót az utóbbi pár év a rendőrségnek.
2012. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bumbi02 ***** válasza:
100%

Elég sok rendőrt ismerek, így elég sok rendőr sztorit is. Összeségében pozitív vélemény van róluk.


De igazából az hogy pozitív a megítélése egy rendőrnek, vagy negatív, józan esetben a rendőr személyiségétől függ. Ha orvos lenne, akkor is bunkó/jófej lenne. Nem azért bunkó/jófej mert rendőr, hanem azért mert ilyen ember.

2012. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Elvették a pénzedet?

Ezt kifejtenéd,kérlek?

2012. jún. 4. 15:57
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőlem kérdezed, (én voltam a 2-es), igen, volt, amikor elvették a pénzemet. Például a repülőtéren, amikor odaadtak az igazolványomat (valami parkolási ügy volt...), mondták, hogy ezt nem így szokták odaadni... néztem, mint a hülye, erre elmagyarázták vigyorogva, hogy pénzt kellett volna beletenni. Mondtam, ok, de nincs nálam, nem baj, sétáljunk be együtt a pénzkiadó automatához, vegyek ki, aztán kezdjük újra... hát ez mi, ha nem pénzelvétel? Van még hasonló tapasztalatom, de jó is akad, pozítív, nem szeretném csak erre kihegyezni a véleményemet.
2012. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Durva
2012. jún. 4. 16:31
 7/20 ZETAS ***** válasza:
100%

Személyiségfüggő.

Általában közöny felső fokon. Nem szemétládák, nem is jó pofik, csak úgy vannak. Közúton mit idétlenkednek, meg milyen a jogszabály az meg nem rendőrfüggő.

2012. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Combi27 ***** válasza:
68%
felkészületlenek, és pénzbehajtást végrehajtók, kötekedők ha visszakérdezel,jogtalanul bírságolnak ha beletörődsz abba amit mondanak..
2012. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
87%
Szerintem nem igazán igazságosak,de erről nem csak ők tehetnek szerintem hanem a törvény!
2012. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Magyar Rendőrség.

Én személy szerint jelentkeztem rendőrnek, de az utolsó felmérésen elvéreztem. Először szomorú voltam, de rájöttem jobb, hogy nem sikerült a felvételim. Havi 80.000.- ftot keresnek = Game Over.

12 és 24 órában dolgoznak, ha azt mondják, menj ide vagy oda, nincs olyan, hogy nem. 2 évig le sem szerelhetsz.

Korruptak, bár ilyen fizetés mellett nem csodálom.

És az ég világon nem tesznek semmit, csöveseket igazoltatnak. Erre képesek.

2012. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!