Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Robogósokat meg szokták...

A Robogósokat meg szokták állítani a rendőrök?

Figyelt kérdés
Ugy mint pl az autósokat hogy elkéri az iratokat meg ilyenek...

2012. aug. 12. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Ellenőrzés céljából. Sok olyan robogós van akiknek nincs jogsijuk mert gondolják azt a kutya sem figyeli, vagy nincsenek rendbe a papírjai, vagy ittasan vezeti vagy szabálytalankodik.
2012. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
0%
Nem, a Robogósokat soha csak a robogósokat, akik kis betűvel írják. Aki már naggyal írja, azt már nem merik...
2012. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy megállítják. Sőt, mivel az 50-eseket csak helyben lehet ellenőrizni, ezért előszeretettel "csalnak" velük, kicsit jobban szeretik megállítani.
2012. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megszokták.

Azt hogy mennyire sűrűn csak a helyi rendőröktől függ.

Én azt vettem észre hogy a rendőrök a fiatalságot szeretik cseszegetni. Olyanok mint a koleszosok. A náluk kisebbel és gyámoltalanabbal mernek kezdeni. De egy erős befolyásos embert nem nagyon mernek megállítani. Ha mégis akkor igen uram elnézést uram meg ilyen hangsújjal. Egy robogóst meg majdnem úgy hogy na mi van öcsi most szívni fogsz lökjed a papírjaid ki is vagy te hol az izzókészleted.

Legalábbis nekem ez jön le a hozzáállásukból.

Persze tisztelet a kivételnek. De az ritka sajnos.

2012. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Izzókészlet nem kötelező utolsó.
2012. aug. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mikor robogóztam rendre megállítottak, sokkal többször mint mikor kocsival megyek. A robogós ( m kategóriás) törvények sajnos eléggé bonyolultak és kb. évente változik valami.

Tapasztaltam hogy sokszor a rendőrök se tudták pontosan mi a hatályos jogszabály.

Én is találkoztam már jófej rendőrrel, és szeméttel, mert berendelt minden ok nélkül kpm vizsgára. (amire persze nem vittem el a motort)

2012. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen xD sokan vannak akik még a 150-es vagy annál nagyobbakat is 50-esként használják és valószinű ezért
2012. aug. 13. 18:23
 8/8 anonim válasza:

Robogóst?

Még a bicikliseket is! Egyik barátomat biciklizéskor állították meg,megszondáztatták,meg igazoltatták.

2012. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!