Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy diplomás rendőr mennyit...

Egy diplomás rendőr mennyit keres havonta? És a diplomás rendőrök milyen ranggal rendelkeznek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

a fizetés beosztástól (nyomozó, főnyomozó, kiemelt főnyomozó, alosztályvezető, stb.) függ, és attól, hogy milyen szervnél (helyi, területi, központi) dolgozol. A rendfokozat alapesetben hadnagy (rang az alkirály, meg az őrgróf :) ), amennyiben a Rendőrtiszti Főiskolát (már Közszolgálati Egyetemnek hívják) elvégzed sikeresen. Alapesetben, helyi szervnél (pl. kerületi rendőrkapitányságok, városi rendőrkapitányságok) kezded meg a munkát hadnagyi rendfokozatban, nyomozó leszel, és olyan 150ezer forint netto körül keresel. A nyelvvizsga pótlék, gk. vezető pótlék még olyan 10ezer forint, de már nem sokáig, mert tudtommal megszüntetik.

Ha már van valamilyen diplomád, és át akarod képeztetni magad, akkor más a helyzet.

2012. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak 150k ? :O egy diplomás rendőr? tudtommal járőrök keresnek annyit... én úgy tudom olyan 220k körül van a fizu.
2012. aug. 11. 01:28
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha úgy gondolod, hogy tudod, akkor miért kérdezed?

Nem tudom honnan szerzed az infóidat, de azért mint mondtam, nem mindegy, hogy milyen szervnél dolgozol, milyen beosztásban, hány éve vagy rendőr, milyen rendfokozatod van, stb. Egy kezdő, diplomás tiszt kb. 150-et keres. Ha nem hiszed járj utána! (de ha csak a fizetésért leszel rendőr, akkor megszívtad)

2012. aug. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
bocs lehet h tévedek... de am nem a fizetés miatt szeretnék az lenni csak nem ártana tudni mégis h mennyit kapunk a kézbe...
2012. aug. 11. 01:52
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Nincsen diplomás rendőr, csak általános iskolát végzett vagy kisegítő iskolát végzett van.
2012. aug. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem vagy vicces:)
2012. aug. 11. 01:55
 7/13 A kérdező kommentje:
névtelen válaszoló fejtsd már ki h miért fogok szívni? mert nem igazán értettem a célzást.
2012. aug. 11. 01:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fizetés annyira nem jó, hogy megérné. Az állampolgári megbecsülést (és a kimagaslóan kifinomult gondolkodásmódot, szofisztikált mentalitást) pedig láthatod az agyoniskolázott Istengyík válaszában. (Persze ha valami baj történne a kislányával, mert elveszett, vagy mondjük őt zsarolják, meg fenyegetik, akkor meg sírna, hogy jaj kérem tessék nekem segíteni, mert eldádáznak a csúnya bácsik...)


És soha, senki sem fogja Neked megköszönni azt, amit ilyen kevés pénzért teszel. (A főnökeid sem.)


Legfeljebb leköpnek, anyáznak, megaláznak, lesz@rnak.

Így döntsd el, hogy megéri-e.

2012. aug. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan mondtam.
2012. aug. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Istengyík! Neked sem lehet több 8 általánosnál,ha ezt komolyan állítod! Én vidéken lakom,de sok diplomás rendőrt ismerek. Igaz,nem a járőrök között,de nekik is minimum érettségije van.
2012. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!