Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire számíthatok? Ha feljelent...

Mire számíthatok? Ha feljelentettek közszemély ellen veszélyes nem tom mi mind1egy legális paprikaspray ről van szó amit elvettek mert le volt kopva teljesen a matrica h micsoda és h hány g. És valami szabály sértést is irtak meg biroságot

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 05:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmire. 20 töltőtömeg alatt tarthatsz paprikasprét sőt még viselheted is akkor is ha fejtetőre állnak. Namármost, ha egy macskán nincs matrica, hogy az egy macska, attól az még egy macska.
2012. aug. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
* 20g
2012. aug. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és nekem érdemes panaszt tenni az esetben h a papírba az áll h tájékoztattak h feljelentettek és tudomásul vettem igazából meg egy szóval nem monták h feljelentenek csak annyit h megvizsgálják h mi van benne ehelyett nem vizsgáltak rajta semmit hanem lefoglalták ? Vagy haggyam nem érdemes ezzel foglalkozni?
2012. aug. 17. 06:46
 4/15 anonim ***** válasza:

Nézd, amíg nem tudod megmondani, hogy mi történt, addig erre lehetetlen válaszolni.

Értelmezhetetlen a "közszemély elleni veszélyes nem tudod mi", viszont az biztosan nem simán azért volt, hogy a gázspray nálad volt, inkább azért, mert használtad is, vagy legalábbis próbáltad... Nem? Közszemély elleni erőszak van pl., nem lehet, hogy az volt? Vagy ellenálltál az intézkedésnek, ha nem is a paprikaspray-el, de a lényeg, hogy a közszemély ellen követtél el valamit. Az szabálysértés lehetett, gondolom ezért fenyegettek bírósággal.


Vagy közveszélyt okozó dolog volt nálad, az sem kizárt.


Mindenesetre, amit írtál, annak semmi értelme, így nem lehet megmondani, mire számíts.

2012. aug. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nyilván azért foglalták le, hogy megvizsgálják. Nem gondolod, hogy az intézkedő rendőr ott helyben kezdi ezt el nézegetni? Szakértők vizsgálnak, nem a járőrök, persze, hogy le kellett ehhez foglalni.

Ne tegyél panaszt, mert nincs értelme.

Az pedig, hogy aláírtad, ami nem igaz, a te hibád, nem az övék.

2012. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
megvan a papir :) közbiztonságra különösen veszélyes eszköz már kb 1éve nem használtam és azért foglalták le mert vagy vették el mert megakartak büntetni de nem tudtak mivel és csak ezt az egy dolgot találtak amibe beletuttak kötni és nem irtam alá semmit csak ecerüen elveték egyszer csak jöt az ajánlot levél felvetem a postán és ott irtam csak alá elkobozták és ahelyet h megvizsgálták volna h mivan benne és mennyi a töltő tömege ahelyet feljelentettek:) köszi a válaszokat!
2012. aug. 17. 07:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Borzalmas a helyesírásod.

De már legalább tudjuk, hogy mi történt.

Komoly dolog biztosan nem lesz belőle.

2012. aug. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5-150eFt-ig terjedő pénzbírságot kapsz, amennyiben betöltötted a 18. életévedet. (Ezt a helyesírásod alapján kétlem)

Ezeket az önvédelmi eszközöket lejáratuk után le kell cserélni, mivel a bennük lévő töltőgáz veszélyes lehet. Ezenkívül teljesen mindegy, hogy mekkora tömegűt hordasz, a benne lévő gázról a palack oldalán információval kell ellátni, melyben szerepelnie kell, hogy mi van benne többek között. Tehát szabálysértést követtél el, teljesen jogosan foglalták le, és indították meg a szabálysértési eljárást.

2012. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Neharagudj a helyesírásom miatt sose tudtam helyesen írni! Meg hát éjszakás után még annyira nem tudok. Akkor a pénzbirság az biztos és ez belekerül az erkölcskbe? Köszönöm a választ! :) elmultam már 18 :)
2012. aug. 17. 12:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kerül bele, szabálysértés.
2012. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!