Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehet a TEK-hez bekerül...

Hogyan lehet a TEK-hez bekerülni? Milyen iskolákat kell elvégezni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Na pont ezt (illetve hasonló vonalat) kutattam tegnap. :)

Én esélytelen vagyok nőként. :(

2012. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos :/ :)
2012. aug. 23. 21:02
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrtiszti Főiskola. És azon belül is nagyon jól kell teljesítened, át kell menned az összes fizikai, egészségügyi és pszichikai teszten, mégpedig kimagasló eredménnyel. Ha rossz a szemed akkor már most letehetsz róla, mert még ha meg is műtteted, akkor sem vesznek be a különleges alakulatokhoz. De figyelmeztetlek, a kommandósok nagyon elborult csávók. Adrenalinfüggők (ha nincs bevetés, teljesen magukba fordulnak, depresszióba esnek), és embertípustól függően a szociális életük is eléggé leépülhet. Szóval jól gondold meg, hogy valóban TEK-es akarsz lenni, ne csak az alapján határozd el magad, hogy milyen menők a filmekben...
2012. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) Egyszer volt baj a szememmel, árpát műtöttek ki,de azon kívül nincs vele baj :)
2012. aug. 23. 21:09
 5/18 anonim válasza:
100%
Ambrus Péter: Az igazi kommandó--> szerintem jó könyv ha TEK-ről akarsz megtudni dolgokat
2012. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)!
2012. aug. 23. 21:54
 7/18 sanyika01995 ***** válasza:
11%
A TEK egy nulla!!! sima bohóckodás!!!!!! semmi több!! a rendőrségnek is vannak kommandósai!!!!!!
2012. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Micsoda????

Adrenalin függőség?????

Én magam is egy NATO, speciális alakulatanál szolgálok, és szó sincs adrenanalin függőségről, vagy depresszíóról... Ez az alakulat, valamivel nagyobb számú bevetéseket, ráadásul veszélyesebbeket hajt végre, mint a TEK, úgyhogy szerintem nincs ilyen gond a TEK nél sem...


A másik, a TEK jobb mint a rendőrségi kommandók... Ha oda bekerülsz, kemény fickó válik belőled, bár oda csak kemény fickók jutnak be... Szurkolók hogy ott legyél ;)

2012. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jól van, én így hallottam egy ismerősömtől, akinek elég sok ilyen kommandós meg TEK-es haverja van. Jómagam is ismerek ex-kommandóst, és hát eléggé magába van zuhanva, amióta nyugdíjazták. Szóval én így látom, de mondtam is, hogy ez emberfüggő...
2012. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Utána lehet, de altiv szolgálat közben kizárt, de ha mégis, azonnal nyugdíjazzák...
2012. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!