Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg ennyit tud a magyar...

Tényleg ennyit tud a magyar rendőrség?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mindenkinek jogában áll idiótának lenni, de a rendőrök bántóan visszaéltek a lehetőséggel.

Kimennek Csókakőre több százan AZ ÁLLAMPOLGÁROK PÉNZÉN a nagy semmiért? Szégyen...



2012. aug. 26. 07:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Akkor neked is leírom:


KIVEZÉNYELTÉK ŐKET. Az a rendőr, aki ott megjelent, nem döntheti el, hogy mit csinál. Az a rendőr PARANCSOT KAP. Amit vagy teljesít, vagy parancsmegtagadásért hadbíróság elé áll, és megy a börtönbe.


A vezetők meg idióták, ezt eddig is tudtuk. De erről nem a közrendőr tehet, neki nincs beleszólása, sőt, a legtöbb erősen morog is ilyenkor. De tenni nem tehet semmit. A parancsot teljesíteni kell.

2012. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Akkor váltsák le azt az idióta főnököt.

Amugy nem idióta, csak éppen olyan rendszert szolgál amelyik nem Magyarország fejlődését tűzte ki célul.

tehát nem nem idióta, hanem hazaáruló inkább szerintem.

2012. aug. 26. 08:16
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Figyelj, én is állampolgár vagy, tehát az én pénzem is ott volt. És nekem semmi bajom nincs ezzel.
2012. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Folynak a "lefejezések", de nem hiszem, hogy változni fog bármi is. Lásd, a 2006-os túlkapások kimenetelét. A főhalak boldogan élnek, öööö Garamvölgyi ööööööö László meg megmagyarázza, hogy minden jogszerű volt.
2012. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Itt arról van szó hogy a kormány mindenképp megszeretné akadályozni hogy a magyarok, akik a hazát első helyre sorolják, szerveződni tudjanak.

Mert hogy bűncselekmény fog történni azért jönnek azt mondják. Lásd máshol nyugodtan megtörtén a dolog és lássunk csodát, nem történt semmi baj. Nem rendőrség kell ide. A rendőrség korrupt és hazaáruló. Legalább szegények nagyon besz.opkodták a brokit :D hülyék :D

2012. aug. 26. 08:40
 6/17 Ilyent ***** válasza:
81%

Nem rendőrség kell ide.

Akkor mi?

Oszd meg velünk.

2012. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Végül is mindegy minek nevezzük. Az egész szervezetet le kell cserélni. Olyan szolgálatot kell létrehozni amelyik képviseli a magyarokat, és a valós bűnözés visszaszorítására szolgál. A mai rendőrség, traffipaxxol, magyarokat zaklat, a bűnözők ellen meg nem lép fel komolyan.
2012. aug. 26. 09:09
 8/17 Ilyent ***** válasza:

És a tagok legyenek 50% Magyar 50 Cigány

De csak a te kedvedért így jó lenn??????

2012. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

" hanem hazaáruló inkább szerintem."


Mint a gárdistabűnözők?

2012. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Oké, tegyük fel létezik olyan hogy gárdistabűnözés. MI AZ? Mi olyat tettek ami a társadalom NORMÁLIS, dolgozó, a területét tisztán tartók ellen történt?

Na soroljad papi!

2012. aug. 26. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!