Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha az utcan ordibalo, ott...

Ha az utcan ordibalo, ott csaladi eletet elokre tiz utan kihivom a rendoroket mennyi az eselye, hogy ki is jonnek rendet tenni?

Figyelt kérdés

Het ota hallgatja oket az egesz haz es szerintem a kozeleben sem jarnak annak, hogy abbahagyjak.

Undorito szavakat ordibalnak, ha becsukom az ablakokat is halljuk es meg is fulladunk a melegben...

Otlet?


2012. szept. 3. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Erre én is kíváncsi lennék, mert a mi környékünk is olyan, hogy még éjfélkor is kint ordibálnak. Ha becsukjuk az ablakot nem lehet aludni a melegtől, de még akkor is halljuk. :D


Nyitott ablaknál meg még a Tv-t se hallom sokszor mellettük :D

2012. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
58%
Civilizáltan mondod a telefonba a rendőrnek, hogy hangoskodnak, nem tudsz aludni és holnap korán kell kelned mert nem késhetsz a melóból. Nem kell mondani, hogy családi perpatvar, csak ha rákérdeznek. Kiküldenek valakit aki megkéri őket hogy ordibáljanak máshol. Kész.
2012. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Kiabálj ki, hogy "kezdődik a film", vagy irányíts arra egy vödör hideg vizet.
2012. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azok, de a magyar is ugyanúgy zavarna ha ezt tenné.


Egyébként óra 50 felé bementek... valószínű nem véletlenül.

De rohadjanak meg, hogy végig kellett hallgatni a mocskos magánéletüket, ki kivel, hogyan...és a 1,5 éves fiam is hallotta.


Remélem akkor is csinálják majd mikor a férjemnek szabadnapja lesz, azt nem teszik zsebre.


Köszi a válaszokat!

2012. szept. 3. 22:09
 5/15 anonim válasza:
Neeem! Nagyon rossz hozzáállás a személyes konfliktus! Én a helyedben *nem* szólnék, hogy zavar, csak rájuk hívnám a rendőröket! Így nem tudják, hogy ki hívta ki őket a környező lakók közül, ergo nem fognak bosszút állni!
2012. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is mindennapos az ilyesmi. Rájuk lehet szólni. Persze az "ő nyelvükön", de nem lesüllyedve hozzájuk. Konkrét példa, egy alak a múltkor már jó ideje botrány mocskos módon ordibált meg átkozott vkit vagy mindenkit. Megálltam a nappali ablakában, és jó hangosan határozottan kiszóltam ennyit, hogy "Befogod a pofád, vagy rendőrt hívjak?" 5 percen belül csend lett.

Voltak olyan fiatal kölykök, akik csak épp itt álltak meg buliból hazafelé, őket a szomszédasszony irányította haza kedvesen, de ellentmondást nem tűrően. Persze volt olyan is egy szép vasárnap délután, hogy a párom egymaga verte össze a részeg bandát, akik már tényleg semmi másból nem értettek, és hugyáltak maguk alá a kapuban. Utána a rendőröket is felhívta, hogy ugyan jöjjenek már, mert eleget dolgozott helyettük :).

Nehogy már az ilyen söpredék miatt még a normális ember húzza össze magát!

Még vmi eszembe jutott. Földszinti kis öregasszony volt az illető, aki beígérte a fazék forró vizet a következőnek, aki hangoskodik / sz.rik, hugyozik, rókázik az ablaka alatt. Ez is hatásos volt!

2012. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha cigányok akkor semmit sem fognak csinálni a rendőrök,nekik minden megengedett
2012. szept. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Syrakusa ***** válasza:
Véleményem szerint ha bejelentés érkezik kötelességük kimenni,az már más kérdés,hogy mi történik ha kimennek.Hozzánk du fél4 - kor is jöttek ki rendőrök,hogy"bejelentés érkezett és panaszt tettek ,hogy hangosan szól a zene és lehetőleg kicsit halkabban hallgasuk"/hozzá kell tennem nem társsasházban lakom/
2012. szept. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mikor történik. A garázdaság szabálysértése, vagy a csendháborítás megáll ha az utcán kiabálnak. Hívj rendőrt bármikor, ha ilyet hallasz.

Ha nem is kapnak büntetést, biztosan el fog vele beszélgetni a rendőr, hogy ne cirkuszoljanak ott.

2012. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Fú köszönöm!

Ha napközben is kijönnek az nagyon jó lenne, azt hittem csak 10 után foglalkoznak ilyesmivel vagy még akkor sem.

2012. szept. 4. 12:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!