Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha az utcan ordibalo, ott...

Ha az utcan ordibalo, ott csaladi eletet elokre tiz utan kihivom a rendoroket mennyi az eselye, hogy ki is jonnek rendet tenni?

Figyelt kérdés

Het ota hallgatja oket az egesz haz es szerintem a kozeleben sem jarnak annak, hogy abbahagyjak.

Undorito szavakat ordibalnak, ha becsukom az ablakokat is halljuk es meg is fulladunk a melegben...

Otlet?


2012. szept. 3. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9. vagyok

A csendháborítást a nap bármely szakaszában el lehet követni indokolatlan zajkeltéssel. Az agresszióval párosuló utcai ordibálás pedig mivel közterületen történik garázdaság szabálysértése. De majd dönt a helyszínre érező rendőr, hogy mit intézkedik, neked annyi a lényeg, hogy tudj pihenni.

2012. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
garázdaság miatt kihívhatod
2012. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"garázdaság miatt kihívhatod"


A beminősítést hagyd a kiérkező rendőrre! Nem szoktak(unk) örülni, ha próbálod beminősíteni, mert sokszor mondanak butaságot.

Az ablakod előtt ordibálnak, lökdösik egymást stb...

2012. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Oké! Nem vagyok tisztában ezekkel a fogalmakkal úgyhogy csak "leírom" mi történik és remélem kijönnek.


Gondolom ma is lesz műsor, mert meleg van és este mostanában kiülnek a ház elé. Ilyenkor még alszanak, hogy este tudjanak ordibálni...

2012. szept. 4. 13:24
 15/15 anonim ***** válasza:

Amúgy az ilyenek szerintem direkt csinálják!Hadd hallja mindenki...

Például van egy olyan szokásuk, hogy egymástól kilométerekre eltávolodva ordítják a válogatott ocsmányságokat egymás felé.

Például egyszer hazafelé menet egy kisebbségi középkorú pár haladt gyalog előttem.A nő már vagy 20 méterre járt előttem, a férfi jó messze lemaradva tőle, ő csak pár lépéssel előttem haladt és ekkora távolságból szidták egymást, mint a bokrot, valami apatikus nyugalomban, lassan sétálva, fülsiketítő hangerővel.

-A rák enné ki a beled tetves k..va!

-Dögölj meg te gané!

Na, kb ezt kellett hallgatnom jó darabon, cseppet sem zavartatták magukat.Mintha nem is létezne más az utcán.

De volt, hogy a házunk előtti parkolóban kezdett rá egy párocska, szintén egymástól pár km távolságban és vagy fél órán át hallgatta a lakótelep, hogy kitől származik a gyerekük, szegény...

2012. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!