Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Paprikaspray, vagy pillangó...

Paprikaspray, vagy pillangó kés jobb az önvédelemre? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy a pillangókés tiltott, de inkább a bíróságra menjek, mint a kórházba vagy a temetőbe.. Egyébként meg tudom kezelni, nem profi szinten, de tudom kezelni.(Más kés is szóba jöhetne, de az igazságot megvallva, Én ezt kedvelem is) Vagy pedig ott a Pepper spray (Csakis az OC-t javasolják, hiába szabálysértés) Na most a kérdésem az, hogy melyiket látjátok jobbnak ?! A Peppert, vagy a P.Kést? És ha a peppert, akkor mondanátok egy nagyon erő hatóanyagút? Én körül néztem, ezt találtam: [link]



2012. szept. 9. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor 8 cm pengehosszúság felett tiltott, elkobozza a rendőr és a p.kés pont 8 cm.


Gázsprayt ajánlom az 50 ml alatti kiszerelést, mert az tudtommal legális és nem ölhetsz vele embert és ha ki is csavarják a kezedből, akkor sem esik nagyobb bajod.


A h.lye leírásokat meg el ne hidd, mind kb. ugyanolyan. Teljesen mindegy melyiket veszed.

2012. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah, ha te védekezésnél előveszed a pillangódat, akkor a támadó ellened fordítja, még a profik is beleesnek 100 ból 95 ször ebbe a hibába, és akkor a saját fegyverükkel lesznek leszúrva, a támadót , még mégsem büntetik, mert ha aztmondja, hogy te támadtad még a késsel, a rendőrség neki hisz... A leghatásosabb önvédelem, te magad vagy, de ha nem tanulsz hm et akkor inkább fussál... De h onoljak is a paprika spré a jobb,(az sem jó de jobb mint a kés ) .
2012. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gwent ***** válasza:

Én ezt javaslom vagy ennek a zöld színű gél változatát, mert használható szelesebb időben is és szerintem jelenleg a leghatékonyabb összetételű


[link]

2012. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SargaRigo válasza:
A késsel az a baj, hogy előbb utóbb valakit meg fog vágni/szúrni! A kések már csak ilyenek. Vonzzák a bajt. És nem biztos hogy te a tompábbik végén leszel.
2013. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!