Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Eltűnt a biciklim. A rendőrség...

Eltűnt a biciklim. A rendőrségen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

éjjel ellopták a biciklimet, és elmentek vele garázdálkodni/lopni. Rögtön tudomást szereztünk a lopásról, ezért kerestük a faluban, meg is találtuk, de már a rendőrség is ott volt. A tettest elvitték, a biciklimet a helyszínelők lefoglalták bizonyítéknak.. A nevem felírták, valamint a telefonszámomat, hogy az enyém a bicikli.

Namost, másfél hétre rá voltam benn a városi kapitányságon és semmit nem tudtak mondani se a bicikli hollétéről, se rólam, se a tettesről nem találtak semmilyen adatot a gépben...

Ilyenkor mi a teendő? Nem egy olcsó kerékpárról van szó



2012. szept. 19. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondod, hogy a faluban történt, akkor az ottani KMB kollégát kell megkeresni, nem a városi kapitányságot...
2012. szept. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából nem falu, hanem városrész, elírtam
2012. szept. 19. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan az, a városrész Rendőr Őrsével vedd fel a kapcsolatot, vagy esetleg a körzeti megbízottal.
2012. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ismerős megnézte ott is, de szintén semmi... :S
2012. szept. 19. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lenyúlták a zsaruk.
2012. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam.. hova tudok kártérítési kérelmet benyújtani? 3 tanúm van rá hogy ők vitték el.
2012. szept. 19. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan elhiszed, hogy a rendőr használja? Vagy ellopta?

Ne ismerős menjen, hanem te hívd fel, vagy menj be.

2012. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!