Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan zajlik a rendőrségen...

Hogyan zajlik a rendőrségen egy szembesítés?

Figyelt kérdés
3hónapja betörtek a lakásomba.Helyszinelők és akik kijöttek elöször azt mondták nem feszítették fel a bejárati ajtót.Én aznap barátoknál voltam,de később nem találtam a kulcsom/nem szoktam elveszteni és elrakni ilyen dolgokat még akkor sem ha picit ittas is vagyok/de később miután hazaértek a barátaim érdekes módon meglett.Napközben nem néztem bele a táskámba,mert megbíztam a barátaimban,h nem babrálnak bele.Hazaérve szembesültem h mi történt.A rendöröknek és még2x elmondtam mindent ahogy volt:hogy iszogattunk(nem voltam tök részeg)hogy a barátaim elmentek jó pár órára.Amikor másodszor mentem be a rendörségre aki kihallgatott azt mondta nagy valószinüséggel ők voltak.,mert összefügg a 2dolog a kulcs és az hogy nem volt felfeszítve az ajtó.Én igy ezek után félek tölük és a szembesítéstől is.Mi van ha simán letagadják?Vagy engem vádolnak meg,hogy én összebeszéltem velük../bár ennek nincs értelme,mert nincs biztosításom/Van egy gyerekük is,emiatt is félek,mert a gyerekért ki tudja mire képesek.És ha csak az egyiköjüket vádolják meg,mert a másik nem nyúlt semmihez,akkor nem fogja annyiban hagyni.Valahol azt hallottam,hogy a szembesitéskor közel kell menni a gyanusítotthoz.Ez igaz?Én ezt nem tudom megtenni mert amióta ez történt az életem elromlott.Mellesleg félek is.Légyszi mondjatok valami biztatot:-)
2012. aug. 9. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Lényegében 1 méteres távolságból kell a másik szemébe mondani, hogy mi történt szerinted. Majd fordítva a másik fél is elmondja. Vallomás után lehet kérdéseket, észrevételeket tenni.

Jelen van még egy rendőr is, aki rögzíti az elmondtakat.

2012. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!