Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehetnék rendőr (vagy...

Lee12 kérdése:

Hogyan lehetnék rendőr (vagy kommandós)? Komolyan kérdezem (tudom hogy itt mindenki szidja őket hogy elég a 8 általános meg minden de én komolyan kérdezem mivel más ötletem nincs)

Figyelt kérdés

naszóval most 11. es vagyok egy elég híres és jó gimnáziumban(országban top 10 ben bennevan)

milyen éretségire lenne szükség hozzá hogy felvegyenek egy rendészeti fősuliba(egyáltalán milyenek vannak és mi a nevük mert eddig nem találtam)

az éretségin belül kell 2 emelet elvileg mindnekinek úgyhogy ha erre a pályára készülök akkor milyen kéne?(történelemre és társadalomismeretre gondoltam de mivel hallom hogy jó fizikum is kell ezért egy tesi középszintű éretségi sokat dobna?

nyelvvizsgam jogsi? előre is köszönöm a segítséget


2012. szept. 22. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A vezetői engedély, és a nyelvvizsga beleszámít a felvételi pontokba, a választott tárgy teljesen mindegy, hogy mi, nem kell testnevelés. Azonban a fizikumodnak jónak kell lennie, felvételin jól kell teljesítened, hogy több legen a pontod, mint a többieké.


[link]

2012. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!