Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elmentünk az ázsia centerbe...

Elmentünk az ázsia centerbe és eltünt a tesom előszór csak azt hittem elkeveredett de nem került elő rendórség csak 72 ora mulva keresi. Tegnap történt. Mit csináljak? Lehet hogy elraboltak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 15:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Elnyelte a kínai polük között rejtező kínai sárkánydémon :D
2012. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%

8: Egy hozzászólás onnan:

"Médiában dolgozom,sok kollega s ismerős más médiánál próbált úgymond rácuppani az ügyre, azért nem jelent meg semmi, mert senki nem talált semmi konkrétumot, ismerős ismerősének a hatodik rokonjai mind eltűntek, senki se ismerte már őket amikor nyilatkozni kellett volna.Viszont azok között akik elindítottak ilyen láncüzenetet találtak olyanokat, akiknek hazai márka ruhaüzlete van, az viszont már nem hatodik rokon, hanem gyereke, élettársa. Valaki aki a saját kereskedésének a cuccait nem tudja eladni, mert az ázsiába jobb áron megy féltésből indít ilyen körüzeneteket ugye, semmi más oka nincs rá. Mindenesetre jól megtervezte, elismerésem"

2012. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ma 16:09 Egy biztonsági őr is írt oda hozzászólást, az is érdekes, ha olvastad.
2012. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

13: Igen, egy másik is, aki meg írta, hogy hülyeség.


Nézd, én havonta kapok hasonlót és már rohadtul unom, hogy senki nem gondolkozik. A legjobb az, amikor azt írják, hogy gyerek tűnt el, és amikor szóltak a biztonságiaknak, azok hermetikusan lezárták a Westendet/Corát/Auchant.

Holott amikor elveszik egy gyerek, akkor csak az őrök jobban nézegetnek, bemondják a hangosbemondóban és ENNYI.

Az ilyen történeteknél nem gondolod hogy fura, hogy a síró család nem jelenik meg a tévében????

2012. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

13: Ja, és persze biztonsági őr.... Én meg komornyik vagyok az angol királynőnél.


Én ezeknek az üzleteknek a helyében kinyomoztatnám, hogy ki indította el a láncot, ki írta egyes fórumokon, hogy ismer ilyet, pl. a kolléganője húga, és a tévében mutogatnám...

2012. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14: Én nem mondtam, hogy igaz a történet. Őszintén szólva én nem is nagyon foglalkoztam vele eddig. Szerintem ezek után sem fogok, mert engem nem ért eddig semmilyen negatív dolog.


Reméljük a kérdező testvére is előkerül épségben.

2012. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16: Én meg remélem, hogy a ruházati boltjuk nem megy csődbe. ;-)
2012. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Na még egy ilyen jó kis story.


Teljesen hihető, hogy kínai boltosok átvágják a vasbeton födémet, majd az nem szakad le...

2012. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%

18:"Teljesen hihető, hogy kínai boltosok átvágják a vasbeton födémet"


Ja, és az is hihető, hogy a szervkereskedők úgy nézik ki maguknak az áldozatokat, hogy: nézd már, de cuki pofija van, egyedül is van, vigyük a veséjét... Mert az úgy megy, hogy bármelyiket bárkibe....

2012. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ki tudja kin volt még tegnap a póló, amit ma vettél.. :D :D
2012. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!