Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fogadásos kicsit merész...

Fogadásos kicsit merész téma?! Többit lent

Figyelt kérdés

CSak az írjon aki nem oltogatni akar előre is köszönöm szépen :D Röviden próbálom :

fogadtunk hogy megpróbálkozunk egy rendőr "felidegesíteni" úgymond...ezzel kapcsolatba lenne kérdésem mert most én vagyok a soron :D tudom hogy marhaság de hát kell valami az életbe ebből is nem?

Kérdés: hogy hívjam fel magamra a "figyelmét"? mert csak úgy lehet a fogadást végig csinálni ha egyáltalán intézkedni kezd velem vagy hasonló



2012. okt. 12. 19:08
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
na kicsit gyengébb ötletekre gondoltam :P nem börtönbe akarok kerülni vagy fogdára :P am megéri :P
2012. okt. 12. 19:25
 2/21 intrepid ***** válasza:
51%
Ha már mindenáron keresed a bajt, akkor amikor többen is hallják, menj oda hozzá, és mondd azt neki, hogy "p×csorrú, otthon dugják a feleségedet" Azután futás, mert ők is tudnak ám futni, és ha elkap, bizony kinyílik a pofonláda, és azt mondom, jogosan.
2012. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
SÜN-SÜN-SÜN örök klasszikus, vagy pedig részegen hugyozz le egy rendőrautót. Majd utána jól megcsapkodnak.
2012. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de nem akarom magam szétveretni se xD csak annyit hogy intézkedjen és onnantól idegesítés menni fog szerintem :P
2012. okt. 12. 19:36
 5/21 A kérdező kommentje:
sünözés már volt :P nem nálam de volt :P
2012. okt. 12. 19:38
 6/21 A kérdező kommentje:
nem az a cél hogy megverjenek mert az nem vicces xDDD miután 16 vagyok fogdára se kívánok menni xD ja és nem igen tudok gyorsan futni xd
2012. okt. 12. 19:42
 7/21 anonim ***** válasza:
16 évesen megéri szívatni a rendőrt? 8 általános megvan?
2012. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
megvan képzeld el a 9. is megvan -.- képzeld el még melózok is suli mellett...olvashatnád a kérdést...CSAK AZ AKI NEM OLTOGATNI JÖTT
2012. okt. 12. 20:27
 9/21 A kérdező kommentje:
egyébként fogadás nyilván téttel van szóval megéri :D hidd el :D ötleted is van esetleg?
2012. okt. 12. 20:28
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kiesel a rendőrautó elé "véletlenül", hogy megálljon segíteni rajtad - azaz intézkedés, te meg hülyeségeket kezdesz mondani, azzal jól fel tudod őket idegesíteni. Vagy kezdj el kérdezősködni pl a kocsijuk tulajdonságairól, nagyon idegesítő tud lenni, ha másodpercenként három kérdést teszel fel.
2012. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!