Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi feljelentést fel...

Rendőrségi feljelentést fel lehet tenni névtelenül is?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor az illető vagy akárki más később sem tudja meg hogy én voltam?

2012. okt. 15. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
A polcra akarod feltenni?
2012. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bejelented a rendőrségre telefonon, a számot letiltod, vagy fülkéből! Nevet nem kötelező mondani, szerintem!
2012. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit név nélkül teszel telefonon, az nem feljelentés, hanem bejelentés. Nem mindegy, mert mások az eljárásjogi szabályok.


Ha feljelentést teszel, akkor meg kell adni a személyi adataidat, de ezt a Rendőrség kizárólag az Ügyészségnek adhatja ki.

2012. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak csak annyit, hogy jobb dolga nincs csak hogy baromságokat irogasson? IQ 0 na mindegy. A többi választ köszönöm szépen, de azt tudom hogy az ügyészségnek kiadják az adataim, de bírósági tárgyalásra kerül a sor, akkor ott van szembesítés nem?
2012. okt. 16. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!