Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet-e névtelenül feljelentés...

Lehet-e névtelenül feljelentést tenni csendháborításért?

Figyelt kérdés

A szomszédomat szeretném feljelenteni, de nem akarom hogy tudja, hogy én voltam. Másokat is zavar, de senki nem tesz semmit (10 emeletes házban lakunk, szóval van 4 szomszédja). Éjjelente és napközben is gyakran hangosan zenét hallgat, van hogy kiabál (nem veszekedés, csak úgy dühöng magában valamin..) vagy dübög. Hiába szóltunk neki, nem érdekli.

Ha feljelentem, akkor mi történhet vele? Pénzbüntetést kap vagy csak egy ejnye-bejnyét?


2011. ápr. 22. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lehet névtelenül.

Először csak figyelmeztetni fogják,ha másodjára is kihívjátok és a többi lakó is panaszkodik akkor kaphat pénzbüntetést is.

2011. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp most lakógyűlésen vettem fel ezt a kérdést,a fölöttünk lakók miatt.A közös képviselő az mondta,hogy gyűjtsünk aláírást a lakó ellen(2-3 aláírás szükséges)és ő bead valamilyen beadványt az önkormányzat felé.Már nem tudom milyenen címszó alatt.
2011. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
2011. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én névvel hívom rá a zenét bömböltető szomszédomra a rendőröket. A második alkalom óta előre köszönnek...
2011. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik haverom is addig diszkózott az udvaron ,míg meg kapta a csekket.
2011. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem hogy lesz hatása ha kap egy figyelmeztetést.

Nem vagyunk mi sem vaskalaposak, még öregek se, az hogy pénteken vagy szombaton buli van vagy ilyesmi, nem zavar. Csak ha hétközben az ember nem bír aludni, már kicsit idegesítő.

Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 22. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Elvileg úgy van asszem, hogy reggel 7-től este 10-ig lehet hangosabba is zenét hallgatni.

Nappal ne legyen már könyvtár:)

2011. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
már vagy éve nincs időkorlát a csendrendeletre. Amennyiben a kedves szomszéd nem tud megfelelni az együtt élés íratlan szabályainak, nyugodtan kérheted a rendőröket, hogy segítsenek megoldani a problémát
2011. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!