Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Budapesti készenléti rendőrs...

A Budapesti készenléti rendőrségnek a fizikai alkalmmassági az helyszínileg hol található?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 15:04
 1/3 Hyper26 ***** válasza:
Üdv! Ha jelentkeztél fogsz kapni egy levelet a lakcímedre, és abban lesz benne, hogy mikor és hova kell majd menned.Én úgy tudom, hogy a készenlétin belül van minden(fizikai, pszichológiai követelmények stb.)
2012. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia Hyper26!

Te voltál már a tájékoztatón?Mert több helyről értesültem, hogy nem fognak továbbképezni, csak objektumőröket keresnek!

2012. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod,miután befelyezik az objektumőr képzést, folyamatosan beiskolázzák őket,és miután azt elvégzik teljesen olyan jogú rendőrök lesznek mintha egy rendészeti szakközép sulit végeztek volna,emellett ott az objektumon jobb dolguk van mint kint az utcán,és nem azt mondom hogy a legtökéletesebb fizetést kapnak,de elfogadható!
2013. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!