Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyit kér egy magánnyomozó,...

Mennyit kér egy magánnyomozó, ha kíváncsi vagyok valakire, hogy van-e valami piszkos ügye?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Százezres nagyságrend.
2012. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És, h tudom magam megoldani? Az a baj, h engem felismer, ugye... Ismerőseim sajnos közös ismerősök...
2012. okt. 27. 14:04
 3/7 anonim válasza:
megfleö informatikai ismeretekkel és eszközökkel pillanatok alatt(pár napon belül)bárkiröl bármit ha nincs vaja füle mögött felárért tesznek:)
2012. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megfelelő informatikai ismeretes részt nem értem... Meg kéne figyelni, h merre jár mit csinál, nem keveredett-e valami törvénytelenbe. Nem is használ netet.
2012. okt. 28. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Rosszul fogalmaztál.

Egy magánnyomozó vagy egy maszek soha nem kér.

Te kérsz tőle és ő készségesen tájékoztat mit, mennyiért csinál, mi mennyibe van.Ezekből az infókból nagyságrendileg lehet mennyi lesz a végösszeg.

Nehogy azt hidd,hogy előre fixre kialkudhatod vele és ő költséget nem kímélve, akkor sem ha bukik rajta teljesíteni fogja a szolgáltatást .Amit ugye Te kértél tőle, mert te adtad a megbízást.

2012. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Synesztro ***** válasza:
elmondod a problémád jellegét, és ő kalkulálni tud belőle egy X árat, az azonban nem a végleges ár, mivel a munkája során felmerülhetnek nem várt költségek (pl. az illető az ország másik végébe megy, és utána kell autóznia, telefonszámla stb.)
2012. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Serviens válasza:
www.vidacq.hu
2012. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!