Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Börtönökbe vannak verekedések?

A Börtönökbe vannak verekedések?

Figyelt kérdés
Pl Szirmabesenyő fiatalkorúak börtönében vannak verekedések ?Vagy milyen ott az élet ?
2012. okt. 26. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a fiatalkorúak börtöne ilyen téren rosszabb ,mint a felnőtt börtön,van néha verekedés,több mint a felnőtteknél.
2012. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 AtyeszLL ***** válasza:
Mivan? Jössz be?
2012. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy, nincsenek verekedések ahogy rabok sincsenek.
2012. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha lecimmantod azt akit le kell és hagyod magad büzelbe kukacolni akkor nem lesz sok balhéd. Persze eleinte egyszer kétszer lebokszolnak, meg szétverik a fejed a radiátoron, csak hogy tudd hol a helyed, de utána ha beálsz valami főbuznyák mellé csicskásnak akkor egész tűrhető.
2012. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Ha lecimmantod azt akit le kell és hagyod magad büzelbe kukacolni akkor nem lesz sok balhéd. Persze eleinte egyszer kétszer lebokszolnak, meg szétverik a fejed a radiátoron, csak hogy tudd hol a helyed, de utána ha beálsz valami főbuznyák mellé csicskásnak akkor egész tűrhető."


LOL, tapasztalat? Lefordultam a röhögéstől a székről xD

2012. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

#5


Lehet hogy lefordulsz a székről, de majd egyszer beraknak egy ilyen helyre aztán megtudod mennyire nem vicces ez a valóságban. Egyébként ha tudni akarod igen, ez saját tapasztalat.

2012. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen mogorva lett a kiskötsög. :)
2012. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Miről beszélsz homikám? Egy szóval nem említettem hogy a hűsölés alatt a dákó melyik oldalán álltam. De sikerült mellényúlnod. De most legalább tudom ki ajánlgatja magát priviben. :D

2012. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért, kevésbé vagy búza ha mást döngölsz seggbe? :D
2012. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én fogdán voltam majdnem 72 óráig egy kisebb szabálysértési lopás miatt,és úgy kezeltek mint egy bűnözőt. Na mind1 én a fogdárol tudok mondani 1-2 szót,a börtönről nem,hálah istennek ott még sose voltam.


Na szval a fogdában:

Nem volt verekedés,volt egy társam ráadásul c.gány,de semmi nem volt vele.

Szval verekedés nem volt,de:

Volt szivatás gúnyolódás,úgy értem a rendőr gúnyolta a fogvatartottat.

aztán rossz kaja

egy vaspolc

kemény fekvőhely: priccs

rossz hangulat

bezártság

Nem tudsz a hozzátartozóddal beszélni,csak ha felmászol a rácsos ablakhoz és felkiabál,te meg vissza,"jól vagy?-nem"


Úgyhogy javaslom,hogy ne csináljon senki semmi bűnt,nem érdemes,mert ezek a rendőrök,ha olyan kedvük van beb@sznak az őrízetbe 72 órára aztán majd húzhatsz haza,de az a 3 nap az khemény!!!

2012. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!