Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Léteznek illegális pénzért...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Léteznek illegális pénzért folyó verekedések?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy léteznek-e olyan bunyók, mint a filmekben, hogy fogadásokat kötnek bizonyos illegális bunyókra, és aki győz az viszi a pénzt...

Állítólag vannak úgy halottam, szóval kai tud valamit iylesmiről írjon! :)


2011. okt. 27. 16:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
ha fogadsz velem, akkor lesz.
2011. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Bárkivel kiűllok! :) De arra lennék kiváncsi, hogy van-e iylen hely, ahol vannak illegális harcok, ahol két harcos küzd, és fogadni lehet a győztesre...
2011. okt. 27. 18:08
 3/38 anonim ***** válasza:

ha ilyet konkrétan tudnék, akkor ezt írtam volna.

[link]

itt elvileg van valami jó kis bunyó, gondolom itt közben találhatsz olyan akik fogadnának veled.

én még nem voltam, de tervben van. egyébként jársz Pest felé?

2011. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem, de kyokushin karatézom, és jártas vagyok pár harcművészetben még ! Egyébként olyanra gondoltam, ahol szabályok nélkül megy a küzdelem ! mert még az MMA-ban is vannak szabályok ugye!
2011. okt. 27. 18:31
 5/38 anonim ***** válasza:
Igen van.Merre laksz?
2011. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Bács-Kiskun megye, szóval szinte minden nagyvárostól messze ! :S
2011. okt. 27. 18:44
 7/38 anonim ***** válasza:

persze, az MMA az laza.

én is jártas vagyok harcművészetekben, de ha ennek megfelelően küzdenénk szabályok nélkül, akkor lehet a végén tényleg csak a legjobbak élnének, viszont aki még nem gyakorolt eleget, az bizony tényleg belehalna :) ezért nem hiszem, hogy rendeznének szabály nélküli mérkőzéseket.

viszont ott az utca, hivatalosan persze ilyet nem írhatok, nem hivatalosan viszont a legkeményebben ott edződhetsz, gyakorolhatsz. persze sokszor előfordul, hogy gyenge emberekkel találkozol, de egyszer-egyszer néhány késelő már veszélyes. na ez extrémebb (és persze erkölcstelenebb) mint a Nyugati aluljáróban kur.vázni. ha nem vagy pesti akkor nem tudod: de már az is elnyerhetné a legextrémebb sport címet.

kíváncsi vagyok mit válaszolsz.

2011. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Makón(gondolom tudod hol van) vannak ilyen bunyók,de nem hiszem hogy neked gondot okoznának az ottani emberek,mert nem nagyon járnak oda olyanok,akik küzdősportot űznek :D (ugyanis vmelyik kocsmában van lehetőség ilyen bunyókra xDD)
2011. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Ebben egyet értek, hogyha igazi nagymesterek küzdenének meg az utcán, mondjuk két profi bunyós, akkor körülbelül minden második meccsen eltörne valaki keze stb...

De biztos létezik olyan hely, ahol kiütésig vagy feladásig mennek a meccsek, és fogadnak a harcosokra, mint egy-két filmben! (Valami valóság alapja biztosan van)

Egyébként igen vannak veszélyes környékek, ahol lehet némi gyakorlatot szerezni! :) De én arra lennék kiíváncsi, hogy valahol bárhol létezik-e ilyesmi hely, ahol bunyózni lehet, pénzért... Ilyen illegális bunyókra gondolok, ahol fogadásoakt kötnek, hogy melyik harcos győz, és nincsenek igazán szabályok...

2011. okt. 27. 18:49
 10/38 anonim ***** válasza:

az ilyen helyeken meg kell említeni, jó gyakorlásra ad lehetőséget, hogy elkerüljük a hátulról jövő támadásokat.


ami sz.ar, hogy az inkább önvédelem kategória, hogy úgy helyezkedj hogy fal legyen mögötted, de én egy brutális kocsmai verekedést azért relative keménynek mondanék, mivel tele van fegyvernek használható tárggyal egy ilyen hely.

2011. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!