Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igaz az, hogy az éjjszakás...

Igaz az, hogy az éjjszakás rendőrök az előállítóhelységben pihennek éjjszaka?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam előállítva,mert nem tudtam magam hitelt érdemlően igazolni,de azt leegyeztették és szabadon engedtek,tehát nem bűnt követtem el.

Azt mondta a rendőr,hogy nézd csak mi van ott?

Mármint a kapitányságon.

Mondom zárka,azt mondta,hogy előállító helyiség ahová a gyanusítottat bezárjuk míg nem jönnek a nyomozók kihallgatni az ürgét.

Azt is mondta,hogy mi is ott szoktunk pihenni éjjszaka,ha éjjszakások vagyunk.


Szerintetek ez igaz v csak ugratott?



2012. okt. 27. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Őszinte volt veled, az ilyeneket kéne kivágni a francba, nem tartani ott jópénzért és még ráadásul hamar le is nyugdíjazzák, ezt hívják igazi naplopásnak, és ezért tart itt az ország közbiztonsága


Nem egyet esetről hallottam lakóhelyemen, és más városon belül is történnek hasonlók


Haverhoz felugrunk pihenni, egy kávét meginni sorolhatnám

20/F

2012. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ezzel mi a probléma?
2012. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Szolgálatonként 1 óra pihenőidő jár a járőrnek.


2. Szerinted befekszik oda, ahova retkes csöveseket, drogosokat, magukat összeokádó részegeket raknak nap mint nap? Ugratott.

2012. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Korai nyugdijt mar reg eltoroltek..
2012. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, magukra is csukják a cellát, tutti biztos, hogy a főnök nem néz rá a kamerára, vagy az ügyeletes.

Ember!!!

2012. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!