Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy hogy kiengedték, ez azt...

Hogy hogy kiengedték, ez azt jelenti hogy meg fogja úszni? Hogy hathatja a rendörség hogy ilyen emberek szabadon lofráljanak? (Rendörök válaszát is várom! )

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akit még nyáron lecsuktak mert éles lőfegyvert találtak,nála.( látam a papirokat,és én kisértem el kihalgatásre az idézés szerint amit kapott engedély nélküli tartással elkövetett löfegyverkészités tartás árulás valami ilyesmmi a vád ellene). 1 hónap után viszont már ki is engedték,úgy hogy volt már egyszer büntetve.Nem tudom mért volt büntetve csak azt hogy az is valami hasonló eset volt és akkor is felfüggesztetett kapott.Mióta kint van állandóan csak hülyeségeket csinál,próbáltam beszélni a fejével hogy ez így nem lesz jó, de ö azt mondta hogy ebbe az országba bármit meglehet tenni mert a rendőröket nem érdekli.szerintem ezzel hogy megint kiengedték csak bebizonyitoták neki hogy nyugodtan csinálhatja mert senkit nem érdekel.Az érdekelne ,hogy az ilyen embereket mért engedi ki? akkor ö most megint semmi büntetést nem fog kapni?És mi lesz ha legközelebb mondjuk lelő valakit? (L18)

2012. okt. 28. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll fent az előzetes letartóztatás egyik feltétele sem, az ítéletig szabadlábon védekezhet.
2012. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha már egyszer volt problémája a rendörökel, és most megint! És miota kiengedték is csak csinálja a bajt akkor mért nem tesznek vele semmit?
2012. okt. 28. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ilyesmit ne toljuk már a Rendőrségre! Az előzetesről (ahogy a jogerős ítéletről is) a bíróság dönt! A rendőrök elfogják, ezen túl semmi közük a továbbiakhoz.
2012. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség nyomoz, és elfog. (Az elkapott bűnöző a 8 órás előállítás után az ügyészség felelőssége alatt van.)

Az ügyészség vádat emel.

A bíróság pedig dönt, hogy szabad lábon védekezhet, vagy előzetesbe kerül.


Ne legyetek már ennyire ostobák legyetek szívesek. A rendőrt szerinted mennyire bosszantja, hogy az ismert bűnelkövetők kint szaladgálnak? Fogtam már el többszörös kerékpártolvajt, betörőt, aztán meg 3 nap múlva találkozok vele. Az az igazság, hogy az elkövetők már tudják, hogy nem kapnak elrettentő ítéletet, ezért leszarnak mindenkit.

A cigányoktól pedig nem félünk! (Sok más kérdésben olvasom) Ezt az is bizonyítja, hogy a szolgálat 80%-a a velük szembeni intézkedéssel, és papírmunka tömkelegével telik.

2012. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagyis ha jól értem akkor teljesen mindegy hogy a rendőrség hányszor viszi be és miért az már nem rajtuk fog múlni sajnos hogy meg is büntessék?(félre értés ne essék nem a rendőröket akarom bántani , mert apukám is rendőr volt de még kiskoromban(3 éves voltam ) elhunyt,)
2012. okt. 29. 11:31
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha jol látom akkor ha ez tényleg a rendőrökön múlna akkor ök nem engednék ki az ilyen embereket... Már csak azt nem értem hogy akkor az ügyészség mért engedi ki? Nincs valami féle bele szólásuk a rendőröknek?
2012. okt. 29. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

csilla0701!

Privátban amit írtam,akkor azt nem vetted figyelembe,akkor itt írom a topikon.

Tehát:

Te rendőr vagy,esetleg ügyész,vagy bíró de én az elsőt erősítem meg,hogy rendőr vagy

Tudod én már annyira okos,tapasztalt vagyok,hogy már egy-két mondat írásból ki tudom venni,hogy rendőr e az íllető/válaszoló.

És te rendőr vagy,úgy ahogy mondom.

Ráadásul a rendőrségen belül is nyomozó vagy. azaz.

És azt is meg tudom állapítani,hogy mogorva ember lehetsz,á tuti.


Amúgy gratulálok,hogy rendőr vagy.

Büszke lehetsz magadra,hogy ott dolgozol.Én biiztos nem lennék rendőr,á,hogy köpködjenek...

:D

2012. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Az előbbi vagyok.

Aláírás: Kristófka

:D

2012. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

OFF:

Nem vagyok rendőr, sőt nem is dolgozok/dolgoztam soha az sem a a bűnüldözésben, sem az igazságszolgáltatásban, úgyhogy ezt nagyon benézted!/ az más kérdés, hogy érdekel a téma/


ON:

szépen fel kell jelenteni minden bűncselekményért, előbb-utóbb felfogja a bíró is, hogy fennáll a bűnismétlés veszélye, és mehet előzetesbe a jóember.

2012. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!