Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyen eseményekről miért...

Az ilyen eseményekről miért nem számol be a sajtó?

Figyelt kérdés

A Blahán vártam a barátomat és már kissé sötétedett, nem messze tőlem állt egy 8-10 fős romákból álló csoport, meg aki ismeri a környéket az tudja,hogy még több roma is van arrafelé, sok csöves meg hasonlók...

Annak ellenére,hogy 2-3 percenként jött arra egy rendőrautó elég félelmetes volt...aztán az aluljáróból egy több fős feltehetően részeg banda jött fel, ők voltak olyan 10-15-en és azt énekelték,hogy "Fehér magyar fehér hatalom" és egymást után többször mire felfigyelt erre a tőlem nem messze lévő 8-10 fős cigány csoport akik elkezdtek füttyögni meg anyázni és aztán mind két csoport jobbnál jobb beszólásokkal illette a másikat mikor a "bakancsosok" közül azt kiabálta,hogy "Megdögletek romák mindannyian" és erre nagyon bedühödött az egyik cigány és egy késsel indulatosan a bakancsosok felé indult és komolyan majdnem sírva azt kiabálta,hogy "ezt szúrom a szívetekbe g*cis magyarok" persze a többi cigány ment utána szintén eléggé elborult aggyal és aztán a bakancsosok közül előlépett valaki és hasba talpalta a késes cigányt, de úgy,hogy az hanyatt is esett majd többen elkezdtek dulakodni és aztán jöttek a rendőrök, ekkor mind két brigád létszáma lecsökkent 5-6 főre a hasba rúgott cigány egy falnak támaszkodva feküdt a földön és egy rendőr guggolt mellette, és sorba jöttek a rendőrautók.

Idáig láttam a történteket, ez tegnap előtt történt, de sehol sem olvastam róla pedig nagyon kíváncsi lennék mi is történt.

Ennél sokkal feleslegesebb dolgokról is beszámol a híradó.Vagy ez annyira mindennapos,hogy nem érdekes?Én először láttam ilyet számomra sokkoló volt.

Egyébként 5 perc leforgása alatt történt mindez kb.



2012. okt. 31. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Üdv a rendőr mindennapjaiban.

Tudod mennyi esetről nem számol be a sajtó? Itt vidéken van, hogy még egy gyilkosság sem olvasható a helyi újságban sem.

Az ilyen verekedések még itt vidéken is heti, vagy havi rendszerességgel vannak.

2012. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem számol be. Enélkül is van rendesen brutalitás a hírekben. Amúgy meg valóban egyre sűrűbb az ilyen jelenség. Előbb utóbb sok vér fog folyni, akiknek ma tenni kéne a dolgukat, majd jönnek, hogy "az elmúlt nyolc év". Meg lehet figyelni a szoros összefüggést. Az idézet a "nem akarom" esetekre válasz a cselekvés helyett.
2012. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

most ebben mit kellett volna közölnie a médiának?


nem történt haláleset, sem komolyabb sérülés, csak egy kis dulakodás volt, meg üvöltözés ami még jobb helyeken is napi rendszerességgel előfordul késő este

2012. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
36%

Kedves kérdező.

Ez az utcai élet, a sajtó meg egy nagy ÁTBASZÁS...csak a lényegtelen hólyeséget adják mindehol.

Amugy meg csak egy minden napos cigányverést láttál vagy hungarysták vagy skiheadek voltak ennyi. ;D

"Fehér magyar fehér hatalom" akkor ezt a számot halgatták és csak buliztak, csak véletlen futottak össze szerintem http://www.youtube.com/watch?v=4ET5MHG0_iI

17/F Rasszista, Punk

2012. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Mert sok ilyen van.

A mi osztályunkba is több ilyen dísznáci magyarkodó jár!

Nah persze amikor 1 hónapja azt kérdeztük tőlük hogy mi a véleményük Károly Róbertről meg Nagy Lajosról simán azt hittek hogy két csákóról beszélünk a társosztályunkból! :)))


A lumpen cigányok és ezek ugyan az a szint!

Én nem sajnálom őket!

Állandóan Jobbik gyűlésre járnak meg karlengetéssel köszönnek de agyilag tök zoknik! Majd lesznek utcasöprögetők és borogatják a kukákat tüntetéseken!


Vicc az egész bagázs...

2012. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!