Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez is plágiumnak minősül...

Ez is plágiumnak minősül valahol, nem?

Figyelt kérdés

Írtam egy cikket egy neves internetes portálnak, amit végül nem tettek közzé, mondvacsinált okokra hivatkozva.

Eltelt három- vagy négy hét, most az általam írt cikket egy női néven(én férfi vagyok) lehozták...


Tehetek valamit? (az általam a lapnak küldött eredeti e-mail - benne a cikkel, mint melléklettel- még megvan!



2012. szept. 9. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az.

Itt utána járhatsz:


[link]

2012. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez színtiszta plágium. Azt nem árulhatod el, hogy melyik ez a portál? Nehogy mással is megtörténjen.


Amúgy kérheted tőlük, hogy a potáljukon hozzák nyilvánosságra, hogy ez a te cikked, és kérjenek elnézést. Ha ezt megteszik, akkor itt valószínűleg véget is érhet az ügy. Ha nem, bíróságtól kérheted, hogy kötelezze őket erre, és ilyenkor már némi nem vagyoni kártérítésre is igényt tarthatsz.

2012. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!