Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakinek a testére nemzeti...

Ha valakinek a testére nemzeti jelképek vannak tetoválva az kizáró ok a rendvédelmi szerveknél?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén nem sok rendőrt ismerek és nem is láttam még olyat akinek valamilyen nemzeti jelkép lenne a testére tetoválva,ezért érdekel, hogy lehetséges e ilyen?Bár úgy tudom,hogy tetoválás is csak úgy lehet rajta,hogy nem látszik, ebből következik,hogy ezért nem láttam, de nem is tudom elképzelni,hogy van olyan rendőr akinek mondjuk Nagy-Magyarország van a testére tetoválva, vagy magyar címer vagy bármilyen magyar szimbólum.Vajon van ilyen?Vagy az ilyeneket valamilyen indokkal elutasítják?


(S nincs a testemen semmilyen tetoválás és még csak rendőr sem akarok lenni:))



2012. nov. 2. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenhol van olyan főnök felettes, akinek ez nem tetszik, így valamilyen süket kifogással nem alkalmazzák

Amúgy látható helyen azért nem is jó rendőrnek mert, ingerli az embereket, ha látnák az alkarodon ingben a címert, rögtön túlkapásnak fognák fel a munkád teljesítését


Az hogy a melleden hátadon, combodon lábszáradon mi van, senkit nem fog zavarni, amúgy rendőröknél nem ezeket nézik leginkább, adnak egy esélyt, ha baj van belőle, a munkádban torolod meg az állam okozta szenvedést, akkor eltanácsolnak a munkától


Amúgy van ilyen igen, láttam már nonfiguratív tetkós rendőrt a nyakán

2012. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha egy rendőr igazoltat és meglátnám rajta valami jelet. Legyen az Nagy Magyarország, "Kitartás" felirat, horogkereszt vagy bármi ami politikai elfogultságot mutat azt egyértelműen negatívnak venném!


Egyébként ha jól emlékszem a rendvédelmi szerveknél van valami szabályzat is erre!


Hisz valljuk be, ha egy fekete túrista megkérdez egy rendőrt és meglátja rajta tetoválásként hogy "white power"... hát én is besz.rnék fordított esetben...


A rendőr, orvos stb legyen maximálisan elfogulatlan, pártatlan!

Természetesen nem lehet mindent kiszűrni hisz emberek vagyunk de törekedni kell rá!

2012. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tetoválás nem lehet látható helyen.
2012. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már láttam rendőrön, igaz, nem volt kimondottan feltűnő.
2012. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ha egy rendőr igazoltat és meglátnám rajta valami jelet. Legyen az Nagy Magyarország, "Kitartás" felirat, horogkereszt vagy bármi ami politikai elfogultságot mutat azt egyértelműen negatívnak venném!


Egyébként ha jól emlékszem a rendvédelmi szerveknél van valami szabályzat is erre!


Hisz valljuk be, ha egy fekete túrista megkérdez egy rendőrt és meglátja rajta tetoválásként hogy "white power"... hát én is besz.rnék fordított esetben..."


tudod te mi az a nemzeti jelkép? horogkereszt, white power... politikai elfogultság?

mi köze a magyar címernek a politikai elfogultsághoz?

a horogkeresztnek meg mi köze a nemzeti jelképeinkhez?

2012. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"tudod te mi az a nemzeti jelkép? horogkereszt, white power... politikai elfogultság?

mi köze a magyar címernek a politikai elfogultsághoz?

a horogkeresztnek meg mi köze a nemzeti jelképeinkhez?"


Jaj csak hisztit ne...

Utálom a hisztiseket...


És kérdező!


Nincsen egységes szabály erre. Csak annyi hogy a ruha alól nem látszódhat ki semmi! Ez hivatalos! Persze a doki fogja eldönteni hogy mit fogad el. Eléggé korrektek szoktak lenni azért!


És nem csak ez dönt. Ugyanis nézik mondjuk a rokonságod vagy hogy mit titkolsz!

Ha a Budai a rokonod és tele vagy "magyaros" tetoválásokkal akkor azért komoly esélye van hogy elutasítanak...

2012. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Jaj csak hisztit ne...

Utálom a hisztiseket..."

Nem hisztiznék ha nem kéne. Csak mondjuk a horogkereszt és a magyar címer között van "némi" különbség.

2012. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!