Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Allergiával lehetetlen bekerül...

Allergiával lehetetlen bekerülni a Közszolgálatira?

Figyelt kérdés

Egészen kiskorom óta valamilyen rendvédelmi szervnél vagy hasonló helyen szeretnék dolgozni. Apukám a büntetés-végrehajtásnál dolgozik, és engem is elkezdett érdekelni ez az irány. Sokan mondják, h nem kéne vállalnom, egyrészt mert nincsenek jó helyzetben a dolgozók, másrészt lányként természetesen mindenki félt. De más irányt nem tudok elképzelni, mert nem érdekel, és olyat szeretnék csinálni mindenképp, amit szeretek.

Elolvastam az alkalmasságik követelményeit és eléggé félek, hogy az allergián fog bukni az álmom.:( Beszéltem néhány rendőrrel, szerintük érdemes lenne megpróbálni, de nem tudom mire számítsak. Azt is hallottam, hogy sokan elhallgatják a betegségeiket, de nem tudom ez emnnyire lehetséges és mivel jár ha mégis csak fény derül rá. Azért írok ide és nem a továbbtanulós témához, mert itt talán több rendvédelmis fordul meg, aki megoszthatná velem a tapasztalatait. A többi alkalmasságitól nem tartok, a fizikaira még rákészülök, azzal elvileg nem lehet gond és a tanulmányi eredményeim is elég jók, már felsőfokú nyelvvizsgával is rendelkezem. Leginkább igazgatásrendészet érdekelne, de ha az alkalmassági nem sikerül, szinte csak az igazgatásszervező marad, mivel alkalmassági ahhoz nem szükséges.

Várom mindenki tapasztalatát, vagy mindent, ami esetleg hasznos lehet számomra.:)

18/L


2012. nov. 4. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A felvételin meg a suliban mélyen hallgatsz a dologról. Ha rákérdeznek a tünetekre, akkor megfáztál.


Ha már felszereltél, akkor már nem hinném, hogy kirúgnak (bár én nem kockáztattam, végig hallgattam róla).

2012. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, hogy válaszoltál!:)
2012. nov. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!