Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így kellene leváltani a...

Így kellene leváltani a fidesz/mszp párost, hm? Szerintem megfontolandó. és nem lehetetlen.

Figyelt kérdés

Az LMP-nek össze kellene szednie magát, hogy legalább a fővárosból minél több embert megfogjon. 15%-re kellene két év alatt. Ők elég naív felfogást követnek, mint a pestiek általában, szerintem nem lehetetlen, csak fel kellene hívni a figyemet jobban magukra.


A jobbik meg ugye a vidék pártja, Ők fel fognak menni 35-re is, csak kicsit lassan, mert minden média Vitya kezében van.


Szóval ketten együtt, ha egy picit is többséget szereznének, leválthatnák a kommunista mocskokat. Szerintem jól meg is férhtenének egymás mellett, csak engdeni kell, kompromisszumok, de jó lehetne együtt egy elég határozott és egy elég laza párt.


2012. ápr. 17. 22:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az is fontos, hogy mindkettő párt fiatalos, és a fiataloké a jövő..
2012. ápr. 17. 22:29
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekik nagyon össze kellene fogni, még ha csak taktikailag is.
2012. ápr. 17. 22:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Én egyik pártért sem rajongok, de bármi, csak az LMP ne! Azt pedig lesheted, hogy a jobbik és az LMP mikor fog összefogni. Mindkettőt megutálnák a saját hívei, ráadásul jogosan.
2012. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Az agyam azt üzeni, hogy ez annyira fájt neki, hogy kártérítést fog követelni. Javaslom, egyezz meg vele peren kívül, mert ismer pár jó ügyvédet.

Abba bele sem megyek, hogy mit takarhat számodra a "kommunista" kitétel, amikor két olyan pártot támogatsz, amik olyan lazán állnak hozzá az egyéni érvényesüléshez, és a kapitalizmushoz, mint egyszeri alkimista a higanygőzhöz.

2012. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem fognának össze. A Jobbik szemszögéből az LMP a liberálisok, SZDSZ 2.0, az LMP szemszögéből a Jobbik pedig maga a rasszista patás ördög.
2012. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én az egyik szavazatomat LMP-re adtam, de meg is bántam, amikor az lett a legnagyobb problémájuk, hogy ők nem hajlandók a Jobbik mellett ülni a parlamentben. Hát nekik tényleg az oviban a helyük.
2012. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Valaki0702 ***** válasza:
49%

1. A két párt között a külömbbség mint ég és föld.

2. Az MSZP már rég lemaradt a Jobbiktól.

3. MSZP, Fidesz = gyengülés

4. Jobbik, Lmp = erősödés

2012. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem az lmp be se fog jutni legközelebb, hiszen a kis létszámú frakciójuk ellenére sem egységesek és azt is látszik hogy nem lehet más a politika.A Jobbik tényleg erős vidéken szerintem olyan 30% körül lehet de aki még mindig fideszes annak hatalmas csalódások kéne érjék a pártól hogy átpártoljanak.Az mszp szintén, szerintem már csak a leghűségesebb választóik vannak náluk akik bármi történhet nem hagynák el őket.A dk se fog bejutni szerintem de 4,9% remélem azért megkapja hogy minél több szavazatot veszítsen feleslegesen a mszp.
2012. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igazából én nagyon várom a választásokat. Tök vicces lesz, ahogy marakodnak, még ha csak látszattevékenység is az egész. :)
2012. ápr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Csak az LMP ne! Az amerikai nagytőke irányítja, így is eladták már az ország nagy részét. Akkor már inkább a Fidesz, ők legalább magyarok.
2012. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!