Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar rendőrség le tudja...

A magyar rendőrség le tudja hallgatni a mobiltelefonjainkat?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy komolyabb telefont valóban le tud hallgatni a rendőrség? Vannak hozzá megfelelő eszközeik? Vagy hogy van ez?

2012. nov. 6. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2012. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha akarja igen. De ez már rég nem az a korszak amikor ettől kellett félni, ahhoz ma már valamit el is kell követni hogy hallgatózzanak utánad.
2012. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy van, hogy kell egy igen komoly indokolás ahhoz, hogy a lehallgatés engedélyezve legyen, melyet jóvá kell hagyniuk az ebben illetéseknek, majd ha ez megvan, akkor x dátumtól y dátumig lehallgathatnak. Nemrégiben volt egy vita ami portz kavart és szóbakerült, hogy a TEK majd engedély kérése nélkül is lehallgathat, de nem tudom, hogy végül ezt a jogkört megkapták e, vagy nem.
2012. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bírói engedély nélkül nem lehet senkit lehallgatni. A telefon lehallgatását azt nem egy kapitányság, vagy őrs járőrei fogják végezni.
2012. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 yolomadafaka válasza:
0%
Krva viccesek vagytok:D Ilyenkor olyan jó érzés h én személyesen is ismerem face-t.. és nem lány:D de higgyétek csak azt, nyugodtan;)
2012. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

le tudják hallgatni


és elméletileg kéne bírói végzés, igen


és ha nincs? lehallgatnak, elkapnak, max nem reklámozzák

2012. nov. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6.

Akkor mond meg légy szíves azt is, ha ilyen okos vagy, hogy mivel szoktuk lehallgatni!? A P3-as számítógépeinkkel?

(A parabolás mikrobuszokat szerintem valamelyik filmből vetted, a rendőrség nem végez lehallgatást.)

2012. nov. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 agi91babe ***** válasza:
Én úgy tudom hogy ez hivatalosan csak a nemzetbiztonsági szakszolgálatok hatáskörébe tartozik, a rendőrségnek nincs joga hozzá. szerintem erőforrásaik sem. az más kérdés, hogy biztos volt már rá példa, (lásd vizoviczki) de szerintem olyankor a nemzetbiztonsági szervekkel együttműködve csinálják. ergo magát a lehallgatást szerintem olyankor sem ők végzik.
2012. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bucsek


honnan a fenéből tudjam hogy csinálják?

nekem egy közeli családtagomat hallgatták le, és bizony a bíróságon is előkerültek a hangfelvételek, csak a bíróság elutasította, mivel nem volt rá engedély


de ha te olyan okosnak érzed magad, bizonyítsd az ellenkezőjét

2012. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bebizonyítom, a mi rendőri szervünknél nincsenek hozzá eszközök, a titkosszolgálat végzi. NNI, TEK stb.
2012. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!