Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen valójában a magyar...

Milyen valójában a magyar rendőrség és kinek mi a véleménye róluk? . Mert

Figyelt kérdés

Az én véleményem szerint nevetségesek.

Állandóan flegmán beszélnek azokkal akik már elkövettek valami kisebb vétket (nem rablásra gyilkosságra gondolok,hanem annál sokkslde sokkal kisebb bűntettre)és úgy beszélnek az elkövetővel mint a kutyával,fenyegetik az elkövetőt,hogy a földig verik,meg szídják a k... anyját.

Úgyhogy szégyellje el magát a rendőrség ,hogy állami szerv léttére ilyen bu...kóemberekből áll.

Tisztelet a kivétel,mert van köztük aki szépen embermódjára beszél és azt mondja az elkövetőnek,hogy "jöjjön uram kihallgatás lesz és el lehet menni,de többet ne csináljon semmit" szóval emberségesen beszél.

Korábban is írtak már ki hasonló kérdést itt a topikban és pont olyan válasz is érkezett aki pont rendőr és azt írta válaszként,hogy hát isgen itt a rendőrségnél is van 100-ból egy-két bu...kó. Namost szerontem 100-ból inkább nem egy-két bu...-kó van,hanem 100-ból 80 az.

Tehát a rendőrök 80%-a kö...nivaló,mert mindig azzal rajol a rendőrség,hogy segít mindenkin maximálisan,mert ők akár életüket is kockáztassák,hogy mást megmentsenek.

ha ha ha jót nevettem.

Aki meg csinál egy kis bakit,annak meg az anyját is szídják.

Emberek,tudjátok meg,hogy a rendőrök ilyenek ahogy föntebb írtam,hadd legyen meg az emberek véleménye meg a TISZTELT Magyar Rendőrségről.Én biztos nem mennék rendőrnek,hát engem ne köpdössenek a hátam mögött.

Én nem is tisztelem az olyan rendőröket.

Viszont az a 20%-a a rendőröknek aki normális rendőr az ne vegye magára,azt amit írtam,mert azoké viszont minden tiszteletem.

Ha te olyan rendőr vagy,hogy tudod,hogy nem beszélsz sosem durván,hanem embermódjára azzal az emberrel is aki csinál egy kis bakit,akkor te a 20%-ába tartozol a rendőrségnek,akik a normális része.



2012. szept. 8. 16:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%
Én eddig csak normális rendőrrel találkoztam. Igaz,nem vagyok bűnöző!
2012. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Én környékekre osztanám. Nálunk több mint kiváló, - I. ker. - de tudom, hogy sok olyan hely van, ahol nem lehet komolyan számítani a munkájukra.
2012. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
16%
Manapság rendőrnek a debil buta emberek mennek, akik hülyék mindenhez és ez az egyetlen lehetőségük, hogy egy kis hatalmat szerezzenek. A csokit lopó 12 évesekkel izmoznak a bűnözők meg szabadon rohangálnak mert ahhoz hülyék hogy olyan embert elkapjanak aki az rendőrőrs elől lop autókat.
2012. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Utolsó,jaa mindig szeretnek feszíteni,hogy ők milyen vagányok,de azt nem veszik észre ,hogy milyen hü...ék.

Persze most is maradok annál,hogy a 20°-a normális,ami azt jelenti,hogy kevés a normális rendőr.

2012. szept. 8. 18:02
 5/44 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező ha tudnád hogy milyen sokan mennek diploma után rendőrnek..
2012. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Mer milyen sokan?

Biztos Magyarország 95%-a.

2012. szept. 8. 20:21
 7/44 anonim ***** válasza:
8%
Rendőrvicc.Bohócok.Tisztelet annak az 1-2 kivételnek.
2012. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
59%

Aki bármilyen bűntényt elkövet, az ne is kapjon olyan bánásmódot, mint egy átlag, tisztességes ember...

AZtán komoly bűnözés van? Hmm... Ezen elgondolkodtam, hol is van az a hatalmas nagy bűnözés magyarországon?

Nem tudom, de itt mindenki szidja a rendőrséget, miközben ha kirabolnának, sírva futnál hozzájuk... Szánalom , hogy így gondoljátok... A magyar különleges rendvédelmi szervek, pedig az egész világon elismertek... Pl. KVBO, TEK (bár az félkatonai szervezet), NRBV ezek abszolút elismert szervek az egész világon, és képzeljék, ezek mind a rendőrséghez tartoznak, vagy velük működnek együtt (TEK)

2012. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Kérdezed, hogy másnak mi a véleménye a rendőrségről, majd leírod, hogy 80% nevetséges, idióta, kö..akármi. Nem foglalkoznak a bűnözéssel, meg amivel szerinted kellene.

Tehát akkor 20% foglalkozik vele? Vagy szerinted, senki sem?

Ezek elég buta kijelentések, ugyanis a rendőr tudomására jutott szabálysértések, bűncselekmények esetén neki intézkednie kell, és intézkedik is. Ez egy végtelenül buta, alacsony intelligenciára valló kijelentés, hogy "nem foglalkoznak vele". Nem látsz bele a munkába, fogalmad sincs az igazságszolgáltatásról, a felépítéséről. Gondolom arról sem tudsz, hogy a magánindítványos bűncselekményeknél csak a sértett tehet feljelentést, a hivatalból üldözendőnél, pedig a rendőr kezdi nyomozni. Nagyon sok magánindítványos bűncselekménynél kihívnak, majd elmondják, hogy mi történt, majd közli vele az ember, hogy rendben írok róla egy jelentést, önnek pedig hivatali munkaidőben be kell jönni, és megtenni a feljelentést, akkor senki sem jön be, mert csak a rendőrt dolgoztatni buli, amikor már valamit tenni kellene az embernek maga miatt, az már nem jó.

Na ekkor szoktam visszahallani azt, hogy nem foglalkozok a dologgal. Nem tényleg nem. Nem is tehetem, mert törvények, jogszabályok alapján dolgozom.

Ha valaki úgy érzi, hogy eredményesebben tudná végezni ezt a munkát, mint én, vagy akármelyik kollégám, és ezt nyomozati munkával, informátorral bizonyítja, akkor annak innentől kezdve odaadom a fél fizetésem minden hónapban!

Az átlag állampolgárnak mi a véleménye a rendőrségről?

Aki dolgozik, szocializált az azt mondja, hogy semmi, az látja, hogy a fejétől bűzlik a hal.

Aki kisebb szabálysértéseket csinál, az vagy tanul a pénzbírságból, és nem csinál többet ilyet, vagy megpróbál a széllel szemben hugyozni, és kiprovokálja a további büntetéseket.

Aki pedig folyamatosan jár lopni, betörni az pedig alanyi jogon kapja a maximum büntetést, és az értelmi színvonalához mérten az ocsmány beszédet. Ezeket a lényeket (akik általában cigányok) a kutyámhoz tudnám hasonlítani. Annyira ösztönlények, csak már próbálnak kommunikálni is néha.

Egyébként a tiszteletet adó akármilyen származású emberrel normális stílusban beszélek mindaddig, amíg nem lép át egy határt. Az állampolgárok nagyon kis része van ilyen nézettel, mint te kérdező. Mondhatnám, hogy nem is találkoztam még az utcán ilyennel, csak itt olvastam 1-2 hasonlót. Köszönömöt kaptam párat viszont, volt amelyiket könnybe lábadt szemmel... Ezért érdemes dolgozni, nem a 100eFt-ért, és nem fog meghatni pár csokitolvaj lelkifröccse, hogy szegénykémmel csúnyán beszélt a rendőrbácsi.

2012. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Nem nagyon találkoztál még ilyen véleménnyel,csak itt olvastál 1-2-t?

Hát majd biztos fogsz a munkád során és majd akkor is könnybe lábadhat a szemed.

Biztos mostanában kezdted a pályát.

Azt meg mindenki tudja ,hogy a kékruhás rendőrbácsi meg rendőrnéni csak 100 körül keres.

Egy bolti alkalmazott megkeres 120-at,tehát többet mint ti,nemde?

Na most szólj ,ha nem így van...?

2012. szept. 9. 13:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!