Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Térítik az útiköltséget?

Térítik az útiköltséget?

Figyelt kérdés
Ha én külföldön dolgozom és lakom, hónapok óta otthon se jártam, de egy ismerős v rokon miatt haza kell jönnöm mert ok így kívánják. Fizetik az utat? És ha nem keresek vmi fényesen és eleve a pénztelenség miatt nem voltam már hónapok óta otthon?

2012. nov. 9. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A cégedtől függ, hogy mit áll - mi ezt nem fogjuk tudni neked megválaszolni, csak a munkatársaid.
2012. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendőr v bíró rendel haza... Semmi köze ehhez a cégnek anyagi értelmben.
2012. nov. 9. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem a kérdésed, szóval kint vagy de kaptál egy beutalót valami féle tárgyalásra,meghallgatásra,kihallgatásra a rendőrségtől vagy bárki mástól, hát csak az én példám tudom leírni.:

Kirabolták a balatoni nyaralónkat és mi láttuk a tettest és utána berendeltek a Somogy megyei bíróságra szembesíteni és nekünk természetesen térítették az utazási költségeket

2012. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, térítik az útiköltségedet. Értelemszerűen, ha a lakóhelyed / tartózkodási helyed Böhönyepuszta, akkor tök mindegy, hogy te épp Tokyo 2chome kerületében vagy, Böhönyepuszta és a berendelési hely között kapsz útiköltséget.

Ha neked a tartózkodási helyed Dél-Tirol hivatalosan is, akkor értelemszerűen onnan fogják az útiköltséged megfizetni.

2012. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor értelemszerűen visszafelé is? Ha többször kell hazajönni akkor annyiszor? Ha a melohely veszélybe kerül és a jövedelemkiesés szállás otthonra, ilyenek? Munkahely megmarad azért?
2012. nov. 9. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!