Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt (eurót) vigyünk...

Mennyi pénzt (eurót) vigyünk Montenegroba, Budvába? Útiköltséget leszámítva mennyiből lehet kijönni 1 hétre szállás és kaja?

Figyelt kérdés

4-en mennénk kocsival, tehát szóba jöhet 4 fős és 2 fős apartman is. Nincsenek hatalmas igényeink, sima szállás, max napi 1 éttermi kaja.

Kérlek, írjatok az aktuális, tehát 2012-es nyaralásokról!

Előre is köszi mindenkinek.



2012. aug. 17. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az élelmiszer árak hasonlóak mint nálunk, a szállás attól is függ mennyire közel van a part. A hegyoldalba vannak olcsóbb apartmanok. Nézegesd meg az utazási irodák ajánlatát, pl Adria tours, ott meg tudod nézni a szállás árakat. Mi 3-an megyünk, 80 ezret viszünk fejenként, de ebben benne van a biztosítás meg az útiköltség is, és a tengerparti apartman ára. Szóval nektek kevesebb is elég lehet.
2012. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hy!

Elég drága minden odakinn. Én tavaly voltam.Ajánlom hogy bosznián keresztül menjetek.Mi odafelé picit kalandos útvonalon mentünk hegyeken szerpentíneken,úttalan utakon

Mi odafelé úgy mentünk hogy osijek-sarajevo-brod-niksic-podgorica majd tivat.Szép helyek vannak arra a kocsi is megismerte a tartós 1-2-3 fokozatot sok helyen megpakolva.A határon érdekes módon mosolyogtak rajtunk hogy hogy kerültünk oda :) Visszafelé már mostar felé mentünk arra könyebb terep volt és kevesebb korlátok nélküli szakadék :)Szerintem egy 100 ezret nyugodtan vigyetek magatokkal,ja és az összes strand belépős ,és az összes part ahol lehet fürdeni az szinte mind strand fizetős parkolóval illetve valahol csak a parkolót kell fizetni.Jó nyaralást!

2012. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!