Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » "Magyarország rendőrség"...

"Magyarország rendőrség" büntetett meg ineterneten keresztül?

Figyelt kérdés
"Magyarország rendőrség" Ablak jelent meg hirtelen a képernyőmön, felsorolt egy csomó okot, hogy ezek közül valamelyiket megsértettem, és hogy 72 órán belül fizessek 25000 forintot az állam számlájára. Nem tudtam belőle kilépni de újraindítottam a gépet, és most jó. Ez msot komoly? Vagy valami vírus? neten nem találtam róla infót.
2012. nov. 12. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak egy vírus.
2012. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrök az ajtón fognak kopogni és nem az ablakon beugrani:)

Vírus.

2012. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Hehe, én eddig nem hallottam róla, de nem tudom elhinni, hogy ezt bárki is bevette.

Olyan szar kamu, hogy már fáj.

2012. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Óh igen nekem is ez volt, huh most nagyon megnyugodtam, köszönöm a gyors válaszokat:))
2012. nov. 12. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
csalás, mint ahogy fentebb is bebizonyították. egy vírusölőt viszont futtass le nagyon gyorsan, szkennelje át az egész gépet
2012. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Legalább magyarul megtanulhatna, aki ilyen ablakot készít.

Nem beszélve arról, hogy "szabadságtól megfosztást" sehol nem ír elő semmilyen törvény, maximum szabadságvesztést...

Aki ezt fordította akármilyen (nigériai???) nyelvből, az lehet hogy valamennyire ismeri a magyar nyelvet, de hogy a használt szókészlettel nincs tisztában, az biztos.


Ebből viszont világosan látszik, hogy ennek az üzenetnek abszolút semmi köze a "Magyarország rendőrség"-hez, mert a magyar rendőrségeken folyékonyan (és ennél azért sokkal helyesebben) beszélnek magyarul.

2012. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rádióban a reggeli hírekben mondták, hogy ne dőljön be senki, mert csalásról van szó.
2012. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!